نتایج مسابقات بادی کلاسیک انتخابی ۳ دسته قدی منهای ۱۷۵, ۱۸۰ و +۱۸۰

نتایج مسابقات بادی کلاسیک انتخابی ۳ دسته قدی منهای ۱۷۵, ۱۸۰ و +۱۸۰

- in اخبار روز پرورش اندام
1824
۰
bodyclassic2015

bodyclassic2015

تک اندام : مسابقات بادی کلاسیک انتخابی تیم ملی جهت حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا ژاپن با معرفی برترین های ۳ دسته قدی منهای ۱۷۵، ۱۸۰ و + ۱۸۰ به کار خود خاتمه داد.

به گزارش تک اندام , این مسابقات که از صبح امروز پنجشنبه ۳اردیبهشت ۹۴ در سالن “کارگران” مجموعه ورزشی شهید معتمدی تهران آغاز شده بود…

در ادامه و در دسته قدی ۱۷۵- سانتی متر، سجاد حیدری قهرمان شد، جلال یاوری و سیدمجید حسینی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و عنوان چهارم تا ششم به سیدمحمدحسین بهلولی، رضا خاوند و اکبر بارانی رسید.

در دسته قدی ۱۸۰- سانتی متر، کامران صالحی، صادق گرامی و محسن انتظاری به ترتیب عناوین اول تا سوم را تصاحب کردند و حمید فرد زارعی، حسین هادیان و عقیل مرادی در جایگاه چهارم تا ششم ایستاد.

همچنین در دسته قدی ۱۸۰+ سانتی متر، عنوان نخست به کیوان رضاپور رسید، حمیدرضا حسن بیگی به عنوان دوم دست یافت و مجید تاجیک سوم شد. مجید غلامقمری، سهیل سنگرزاده و محمود صاحب اختیاری نیز در رده چهارم تا ششم جای گرفتند.

تکلیف نفرات اعزامی به قهرمانی آسیایی ژاپن، نهم اردیبهشت ماه و پس از برگزاری جلسه بازبینی فیلم که با حضور برترین ها مسابقات امروز و مدال آوران مسابقات جهانی ۲۰۱۴ برگزار خواهد شد، مشخص می شود.

مسابقات انتخابی تیم ملی؛ فردا (جمعه) با برگزاری انتخابی ۱۱ وزن پرورش اندام به اتمام می رسد.

این مسابقات در سال “کارگران” مجموعه ورزشی شهید معتمدی پیگیری خواهد شد.

 

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس