5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

Ronnie-Colman-Tehran (7)

تک اندام : علی نجفی، رئیس شرکت برگزار کننده این دوره‌ها در گفتگویی با ایرنا ضمن تایید این موضوع گفت: با وجود هماهنگی های به عمل آمده با وزارت ورزش و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اینکه چرا همه برنامه های ما لغو شده است نمی دانم.

نجفی افزود: احتمالا امروز یا فردا کلمن ایران را ترک می کند و به کشورش باز می گردد.


لغو برنامه های رونی کلمن در حالی صورت می گیرد که از هفته ها پیش انتقادها نسبت به حضور این ورزشکار در ایران آغاز شده بود.محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان گفته است که حضور رونی کلمن و فعالیت های مشابه “کمتر جنبه ورزشی دارد و بیشتر تجاری است”.
آقای گودرزی که در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری در جمع خبرنگاران سخن می گفت ضمن ابراز مخالفت با “این طور فعالیت ها” گفت: “بخش خصوصی مجاز نیست به نام فعالیت های ورزشی هر اقدامی انجام دهد”.
روز گذشته (پنجشنبه) دست اندرکاران برگزاری برنامه های رونی کلمن در واکنش به انتقادهایی در رابطه با هزینه ۱۵۰هزار دلاری حضور او در ایران گفتند که این هزینه را بخش خصوصی برعهده گرفته است.
رونی کلمن روز گذشته پس از لغو کلاس های ویژه زنان از قطعه شهدای بهشت زهرای تهران دیدن کرد و حال پس از لغو همه کلاس ها و برنامه ها باید به سفر خود در ایران پایان دهد.

2 Responses
  1. *فیتنس*

    چقدر فرهنگ اینها پایینه!!! من تعجب میکنم! این بی فرهنگا باید به حضور چنین قهرمانی در کشورمون اونم با 150هزار دلار که واسه رونی کلمن هیچی هست و فقط به خاطر طرفدارای ایرانیش اومده بود افتخار کنن،به جاش با کول باری از انتقاد بدرقش میکنن!!! واقعا خیلی ناراحت شدم. هنوز خیلی عقبیم!

  2. mahdi

    من هرچقدر فکر کردم تا یه دلیل پیدا کنم که این بنده خدا رو به شهدا عزیز وصل کنم هیچی به مخم نرسید!! خخخ

ارسال نظر

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE