دوشنبه, مرداد 1, 1398
اختصاصی تک انداممکمل ها

پودر های تقلبی بلای جان بدنسازان آماتور

285بازدید

1

تک اندام : پودر کاملا نام آشنا « افلاطون » و یکسی پودرهای مخرب تر مشابه ,که جدیدا با ورژن های جدید آنها نیز رو به رو شده ایم,اینک با هولوگرام 100% طبیعی!!! واقعا فلسفه این پودر به اصطلاح افزایش دهنده وزن و حجم عضلانی چیست ؟ نمیدانم با وجود این پودره منفجر کننده کلیه های انسان پس چرا شرکت های غولی همچون ماسل تک به خواب نرفتند!!؟

میگویند در کمترین زمان چنان وزنی میدهد که رونی کلمن نیز در دوران حجم آنرا در خواب هم نمیبیند!

آیا واقعا یک پودر گیاهی کشش و توانایی افزایش وزن در این ابعاد را دارد؟! اگر اینطور بود بزرگترین بدنساز جهان گیاه خوار بود و بیشترین زمان خود را صرف گشت و گزار در مزارع گیاهی برای جمع آوری گیاه های عضله ساز قرار میداد!

اما واقعا در داخل این بسته ها چیست که انقدر ورزشکاران مارا هنوزم که هنوزه جذب خود میکند:

برایمان چه آوردی افلاطون ؟

کورتون,دارویی سخاوتمندانه برای از بین بردن کلیه های شما, ایجاد زخم معده ,تولید آکنه , ناراحتی های گوارشی, آب مروارید چشمی، افزایش فشار خون، افسردگی، تغییرات خلقی، افزایش احتمال عفونت و از دیگر عوارض آنها، ایجاد اختلال در چربی و قند خون است که باعث افزایش بیماری‌های قلبی می‌شود.

کار آنها از کورتون نیز گذشته و دیانابول و برخی استروئید های خوراکی دیگر را نیز مخلوط میکنند و دست خلق الله میدهند!

شنیده ام اگر یک قاشق از این پودر ها را بخوری به بخواب زمستانی خواهی رفت که آنهم دست خوش دارویی به نام سیپروهپتادین است که آنهم در لیست عوارض ها طوماری برای خود دارد!

جالب است! این محصول هیچگونه تاییدیه از وزارت بهداشت هم ندارد ولی در عطاری ها در هر زمانی که بخواهی موجود است !

نتیجه گیری:

با این همه توصیف هایی که در حق این پودر انجام دادیم خب طبیعتا مصرف این گونه پودر ها , مکمل های تقلبه و.. فرقی نمیکنه در هر حال باعث میشه با جان خودمان بازی کنیم و چه بسا این بازی,مرحله آخر زندگی خواهد بود.

بیایید با کمک همدیگر به سلامت جامعه ورزشی کشورمان کمک کنیم و به برادران و خواهرانی که به سمت اینگونه داروهای غیر واقعی میروند علم خودمان ارائه دهیم و نگذاریم این پودر های مخرب را مصرف کنند.

منبع- تک اندام

1 Comment

Leave a Response