استروئید Anadur آنادر چیست

استروئید Anadur آنادر چیست

- in هورمون ها
3363
۰
andur

andur

تک اندام : استروئید Anadur یکی از فراوان ترین استروئید های مصرفی است که درساختمانش ناندرلون وجود دارد وبا آن که در دسترس بسیاری از بدنسازان هم هست.ولی این ورزشکاران از آن دوری می کنند علت این است که تاثیری مانند دکادرابولین دارد, افراد کمی از این دارو استفاده می کنند . مهمترین چیزی که آنادر را از دکا درابولین متمایز میکند پایداری وثبات طولانی آن است….

آنادر بعد از یک بار تزریق حدود چهار هفته در بدن فعال می ماند همچنین از این دارو اکتیو بالاهم مورد توجه است.

آنادر یک تاثیر سازنده دارد که سنتز پروتئین و همچنین خاصیت تحریک ناندرلونی را در بدن دارا است که پروتئین زیادی رامی طلبد.

برای استفاده از هر استروئیدی بدن احتیاج به پرتئین زیادی دارد,اما باید متذکر بشم که برای اثر بخشی بهتر ناندرلون به پروتئین زیادتری نسبت به دیگر استروئیدها احتیاج است.وهمیشه یادتان باشد که در مورد آنادر این موضوع بسیار هائز اهمیت است .

آنادر از جمله استروئیدهایی است که به سرعت بر روی وزن و”تک اندام ” قدرت تاثیر می گزارد. این داروخیلی قدیمی ودارای اثر سازندگی در بدن می باشد وبعد از ذخیره شدن در بدن یک افزایش حجم تعادلی عضله را در پی دارد. ورزشکاران عقیده دارند که ذخیره واحتباس آب به واسته این دارو کمتر از دکادرابولین است به همین دلیل ورزشکاران معمولا از این دارو در زمان مسابقات استفاده می کنند.

باید در نظر داشت که تاثیرات آندروژنی آنادر کم است به همین دلیل در زمان استراحت بااندروژنی قوی مثل پارابولان , پرو پیونات یا تستوسترون ترکیب شود . این دارو در برابر خسارات وارده بر عضله قبل از تمرین ها شدید ودرخین یک رژیم کمک می کند.

به دلیل سازندگی این دارو هنگام مداوای استروئیدی مصرف می شود وچند ماه طول می کشد.

آنادر یک داروی مصرفی است که در شروع مصرف استروئیدی برای ورزشکاران زن به کار می آید.

مردها نباید استروژن مصرف کنند زیرا آنادر به ندرت تبدیل به Gynecomastia می شود.می توان گفت عوارض جانبی آنادر به مراتب کمتر ازدکادرابولین است . این دارو بر خلاف بسیاری از داروهای مشابه صدمه چندانی به کبد وارد نمی کند وحتی بیماران کبدی هم از آن استفاده می کنند.

عوارض جانبی همچون مردانه ,آکنه وکلفت شدن صدا و رشد میل جنسی در زنان حساس را در پی دارد. فشار خون بالا که بر اثر استفاده این دارو ذخیره آب ونمک کم میباشد که به ندرت دیده می شود.

استفاده از محرکهای تستوسترون چون HCG و Clomid ضرورتی ندارد زیراکه آنادر اسپرماتاژنیکSpermatagenic به حداقل برسد. آنادر یک داروی بسیار سازگار است که دارای وضعیت وکیفی عمومی است که سلامتی مصرف کننده را بهبود می بخشد چرا که بسیاری از ورزشکاران به این ادعا معترفند که ایندارو برای بهبود سلامتی روان نیز موثر است .

با استفاده ۲۰۰میلی گرم درهر ۱۰روز می توان بهترین نتیجه که در اثر استفاده آنادر ایجاد می شود به دست آورد. آنادر بر خلاف دکادرابولین که هفته ای باید استعمال شود آنادر تاثیر بسیار طولانی راداراست وفاصله میان هر تزریق را می توان زیاد کرد .

در موارد تولیدات دیگر که محصولات نامناسبی نیست این مقدار به ۴تا۵۰ میلی گرمی در مدت مشخصی بر می گردد ,ورزشکارانی که از واحدهای تزریقی بزرگ واحمه ندارند هر ۱۰ روز یک دوز ۴میلی لیتری استفاده می کنند .

همه این مطالب را برایتان گفتم اما این مورد را بگویم که بیشترین ترس بدنسازان از این دارو به خاطر قیمت بالای آن است .چرا که قیمت یک آمپول بزرگ آن در بازار سیاه تقریبا ۱۳تا۱۵دلار است این دارو در پزشکی تقریبا مصرفی ندارد .

آنادر ترکی ,بلژیکی,فرانسوی,یونانی ,تک تک بسته بندی می شود و۵۰ میلی گرمی آن در حدود ۱۰ تا۱۵ دلار قیمت دارد .

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس