نتایج مسابقات فیزیک جام الماس کیش ۲۰۱۵

نتایج مسابقات فیزیک جام الماس کیش ۲۰۱۵

- in اخبار روز پرورش اندام
6558
۰
phisique

تک اندام : رقابت های بین المللی جام الماس کشورهای اسلامی در رشته فیزیک با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورس اندام، در دومین روز از رقابت های بین المللی جام الماس ۱۱۰ ورزشکار رشته فیزیک در ۵ دسته قدی بر روی استیج مسابقات صف آرایی کردند و دقایقی قبل محمد اسدی به عنوان قهرمان قهرمانان موفق به اخذ کارت حرفه ای این دوره از رقابت ها شد.

گفتنی است، در دسته قدی ۱۷۰ سانتی متر با حضور ۱۹ شرکت کننده سپهر حاجی قربانی، محمد الیکایی، محمد طاهر حسینی، حمید مرادی، نیما عظیما و سالار زرین به ترتیب موفق به کسب عنوان اول تا ششم شدند.

در دسته قدی ۱۷۴ سانتی متر ۱۸ شرکت کننده حضور داشت که از میان آنها آرش فیاضی عنوان قهرمانی این دسته قدی را بدست آورد و سیامک سریانی، علی کریمی طالقانی، نصیر طهرانیان، عرفان غلامی و علی کاظمی سکوهای دوم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

در دسته قدی ۱۷۸ سانتی متر محمد اسدی توانست در میان ۲۵ شرکت کننده عنوان قهرمانی و اوورالی نخستین دوره رقابت های بین المللی جام الماس کشورهای اسلامی را بدست آورد و کارت حرفه ای این رقابت ها را از آن خود کند.

همچنین مهرشاد جوان، حمید چامی نیا، محمد حسین کرامتی، محمد جواد نصیری و محمدرضا شیرخوانلو موفق به اخذ رده های دوم تا ششم دسته قدی ۱۷۸ سانتی شدند.

۱۴ ورزشکار در دسته ۱۸۱ سانتی متر این رقابت ها بر روی استیج صف آرایی کردند که در نهایت اکبر سرباز، محمد رستم جدید، عماد نخشب، رضا لشکربلوکی، سعید نیرومند و محمد نظریان مقام های اول تا ششم را به بدست آوردند.

در آخرین دسته قدی این دوره از مسابقات جام الماس کشورهای اسلامی ۲۰ ورزشکار رشته بر روی صحنه مسابقات حاضر شدند و در پایان علی آقا بیگلو، محمدرضا آذر دوست، محمد کاشانکی، امیرحسین مومیوند، حمید ضیائی و حمیدرضا رضوانی نفرات اول تا ششم دسته قدی +۱۸۱ سانتی معرفی شدند.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس