مسابقات آسیایی پرورش اندام،بادی کلاسیک و فیزیک ۲۰۱۵

مسابقات آسیایی پرورش اندام،بادی کلاسیک و فیزیک ۲۰۱۵

- in اخبار روز پرورش اندام
2000
۰
afbf

تک اندام : فدراسیون آسیایی بدنسازی و پرورش اندام به دلیل ایجاد تغییر در تقویم سال ۲۰۱۶ مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک را یک ماه زودتر در اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ برگزار می کند.


به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بر اساس تغییرات ایجاد شده در تقویم سال جدید فدراسیون آسیایی، فدراسیون ایران تصمیم دارد مسابقات انتخابی تیم ملی فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام را در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۴ برگزار کند.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مدال آوران پرورش اندام و بادی کلاسیک رقابت های آسیایی ژاپن و جهانی اسپانیا را از حضور در پیکارهای انتخابی تیم ملی معاف کرد اما، این مدال آوران باید برای شرکت در جلسه بازبینی فنی که ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود، آمادگی خود را تا ۲۳ اسفند ماه ۹۴ به فدراسیون اعلام کنند.

پیکارهای پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک ۲۹ اردیبهشت ماه لغایت یک خرداد ماه (۱۸- ۲۱ may 2016) در پکن چین برگزار می شود.

رقابت های پرورش اندام در اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۸۵، ۹۰، ۹۵، ۱۰۰ و +۱۰۰ کیلو گرم و مسابقات فیزیک در دسته های قدی ۱۷۲ سانتی متر و بالاتر از ۱۷۲ سانتی متر پیگیری می شود.

همچنین ورزشکاران بادی کلاسیک در دسته های قدی ۱۶۰، ۱۶۲، ۱۶۵، ۱۶۸، ۱۷۱، ۱۷۵، ۱۸۰ و بالاتر از ۱۸۰ سانتی متر به رقابت خواهند پرداخت.

دستورالعمل و محل برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک متعاقبا از سایت فدراسیون اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است از ورزشکاران بادی کلاسیک و فیزیک قبل از اعزام به پیکارهای آسیایی ۲۰۱۶ تست دوپینگ گرفته می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس