مصرف شکلات قبل از تمرین

مصرف شکلات قبل از تمرین

- in تغذیه
3500
۰
chocolate

تک اندام : در حال حاضر یک مطالعه جدید نشان میدهد شکلات تیره یا کاکائو می تواند سطوح اکسید نیتریک را تقویت کند، و مصرف آن قبل از تمرین برای جلوگیری از لرزش عضلات و ریکاوری و رشد بهتر عضلات موثر است.

طی تحقیقات در دانشگاه بنگور (ولز) مردان با مصرف ۱۰۰ گرم (حدود ۳½ اونس) که شامل ۷۰٪ کاکائو شکلات تیره قبل از رکاب زدن با یک دوچرخه ثابت برای ۲ و نیم ساعت با سرعت متوسط قرار گرفتند. قند خون و سطح انسولین افراد، و همچنین شاخصه های oxidative stress تحت کنترل قرار گرفت.
گزارش حاصل از این تحقیق نشان دهنده حفظ قند خون و سطح گلوکز، انسولین به حال بالاتر و oxidative stress کمتر بود. توانایی حفظ بهتر قند خون بدان معنی است که شما انرژی بیشتری را میتوانید نگه دارید تا شدت تمرین بالایی داشته باشید. سطح انسولین بالاتر می تواند به رشد عضلانی بهتر کمک کند. با این حال، سطح انسولین بالاتر می تواند سوزاندن چربی را محدود کند. بنابراین اگر هدف اصلی شما از دست دادن چربی میباشد است، اضافه کردن شکلات بعد از تمرین باید باشد. oxidative stress کمتر به معنی افزایش بهبود و ریکاوری عضلات ااست، که می تواند به رشد بیشتر منجر شود.

مترجم – Pouria Spring

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس