تیم ملی پیش بسوی مسابقات آسیایی پرورش اندام پکن (چین) ۲۰۱۶

تیم ملی پیش بسوی مسابقات آسیایی پرورش اندام پکن (چین) ۲۰۱۶

- in اخبار روز پرورش اندام
1349
۰
photo_2016-05-17_15-19-55

تک اندام : تیم ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک کشورمان امشب جهت حضور در پنجاهمین دوره رقابت های آسیایی تهران را به مقصد پکن ترک خواهند کرد.

به گزارش تک اندام به نقل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پنجاهمین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا طی روزهای ۲۹ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه به میزبانی چین در پکن برگزار می شود.

نمایندگان کشورمان امشب ۲۸ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ تهران را ترک کرده تا چهارشنبه ساعت ۱۷ عصر در سمینار فنی و داوری و مراسم وزن و قدکشی حضور داشته باشند.

امیر محمد سلیمانیان در دسته قدی +۱۷۲ سانتی متر رشته فیزیک و آرمان رضوان گیل کلائی دسته قدی ۱۶۸ سانتیمتر، وحید بادپی دسته قدی ۱۷۵ سانتیمتر و محسن انتظاری دسته قدی ۱۸۰ سانتیمتر رشته بادی کلاسیک نمایندگان حاضر در این اردو هستند که ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳ تا ۱۶ برای برگزاری رقابتهای مقدماتی به روی صحنه می روند و بلافاصله پس از آن رقابت فینال پیگیری خواهد شد.

۳۱ اردیبهشت در آخرین روز مسابقات، ورزشکاران پرورش اندام با یکدیگر رقابت می کنند. تیم ملی پرورش اندام با ترکیب ۱۰ نفر از منتخبان کشورمان در رقابت های آسیایی ۲۰۱۶ حضور خواهد داشت.

اسامی ملی پوشان پرورش اندام ایران به شرح زیر است:
وزن ۶۰ کیلو گرم: احسان خواجوی
وزن ۷۰ کیلو گرم: محسن محمودی
وزن ۷۵ کیلو گرم: مهدی مصطفی لو
وزن ۸۵ کیلو گرم: مهدی قنواتی
وزن ۹۰ کیلو گرم: سعید معمر- حمید لکزایی
وزن ۹۵ کیلو گرم: میثم کشوری
وزن ۱۰۰ کیلو گرم: آیت نجدباقری- روح اله میرحسینی
وزن ۱۰۰ + کیلو گرم: رمضانعلی قنبرلو

گفتنی است ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کند و رضا سلطانی مدیر تیم های ملی، وحید اکبرزاده و یوسف کریمی به عنوان مربی در کنار ملی پوشان حاضر هستند.

شایان ذکر است، حسین عبدی در دسته قدی -۱۷۲ سانتیمتر فیزیک به دلیل عدم صدور روادید از سوی سفارت چین، محمد انتظاری دسته قدی ۱۸۰بادی کلاسیک و محمد امانی ورزشکار وزن ۸۰ کیلو گرم پرورش اندام به دلیل مصدومیت و بیماری از همراهی تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی ۲۰۱۶ بازماندن.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس