چرا باید مخالف پپتاید باشیم؟ بخش دوم

چرا باید مخالف پپتاید باشیم؟ بخش دوم

- in داروها
1233
۰

حمل با یخچال از آمریکا!
پپتایدها داروهای یخچالی هستند. یعنی زمانی که شخصی ادعا می‌کند که این پپتایدها را از کشورهای پیشرفته مثل آمریکا وارد می‌کند، مطمئن باشید که در حال فریب دادن شما است. تصور کنید او می‌خواهد حجم عظیمی از این داروهای به اصطلاح یخچالی را وارد کشورمان کند و چطور ممکن است که به سلامت این دارو وارد کشورمان شده باشد؟! آن ها در واقع با این داستان سرایی، به شعور ما توهین می کنند.
حتی اگر به بسته‌بندی‌های پپتایدها توجه کنید اکثر آنها ظاهر بهداشتی ندارند و حتی برخی از آنها در ظروف عطر و ادکلن پر می‌شوند.

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می باشد. ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

اما در ادامه می‌خواهم توجه شما را به نکته تامل برانگیزتری جلب کنم:

متاسفانه برای توضیح این نکته باید پپتایدها را با مواد مخدر مقایسه کنم تصور کنید که مواد مخدر با خلوص بالا تا حد زیادی مضر هستند و به بدن آسیب جدی می‌رسانند. حالا در بازار خرید و فروش مخدرها عده‌ای برای سود بیشتر از ترکیبات شیمیایی نامعلومی استفاده می‌کنند که ترکیب مخدر واقعی را به طور کلی عوض می‌کند. بسیاری از معتادها زمانی که به پزشک مراجعه می‌کنند، درمان آن‌ها پیچیده می‌شود. به این دلیل که پزشک‌ها نمی‌دانند با چه چیزی مواجه شده‌اند. دکترها بارها بر این باور هستند که اگر از مخدر اصل استفاده شده بود حداقل ماهیت و راه درمان آن مشخص بود. در اصل مخدر واقعی به خودی خود خطرناک است و حالا تصور کنید که آنها را با مواد شیمیایی نامعلومی ترکیب می‌کنند. در واقع پپتاید نیز به همین صورت است. هنوز عوارض پپتاید واقعی (اگر پپتاید واقعی وجود داشته باشد) مشخص نشده و آزمایشگاه‌های بزرگ دنیا هنوز به قطعیت کامل در این زمینه نرسیده‌اند. این در حالی است که عده‌ای در حال تولید انبوه این ماده در زیر زمین خانه خود هستند. حالا اینکه آنها چگونه به این دانش رسیده‌اند و از دانشمندان بزرگ دنیا فراتر رفته‌اند خدا می‌داند! تصور مصرف آنها حتی وحشت‌آور است.

منبع بشیر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی