پنجشنبه, شهریور 29, 1397
دسته‌بندی نشده

نتایج کامل‌دومین دوره رقابت های جام الماس خلیج فارس

128بازدید

تک اندام : پرونده دومین دوره جام الماس خلیج فارس با معرفی 4 حرفه ای در رشته های فیزیک و پرورش اندام به پایان رسید. محمد کاشانکی و مهدی شرافت در فیزیک و جعفر غفارنژاد و محمود کافی در پرورش اندام, 4 نفری بودند که کارت حرفه ای دریافت کردند

نفرات اول تا چهارم وزن هفتاد کیلوگرم پرورش ‌اندام جام ‌الماس خلیج ‌فارس
۱- مهدی حیدری
۲- ایمان امیری
۳- مهرداد آتش افراز
۴- محسن حیدری

نتایج وزن 80 کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس

۱- رسول ذبیح الله
۲-محمد ماهینی
۳- عادل محضری
۴- امیر کریمی
۵- میلاد مسکوک
۶- علی رستمی

نفرات اول تا ششم وزن نود کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس
۱- سجاد نیک‌نام
۲- آرش اسکندری
۳- مجید جامه‌بزرگ
۴- فرزاد کاظمی
۵- حمید جلال‌زاده
۶- سعید معمر

نتایج وزن 100 کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس
۱- جعفر غفارنژاد
۲-پوریا پایون
۳- مرتضی اویسی
۴- میثم کشوری
۵- مصطفی برغوثی
۶- مهدی دولتی

نتایج وزن 100+ کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس

۱- محمود کافی
۲-حسن خسروی
۳- مهدی علوی
۴- کریم شاهرخی
۵- حسین جلالی
۶- مرتضی شاه حسینی

نتایج دسته اول بادی کلاسیک
1-فرشاد اسدی
2- محسن میرزاپور
3- جعفر نعیمی
4- محمد ساکی
5- بنیاد صوفی وند
6- امیر اوحدی

نتایج دسته دوم بادی کلاسیک
1-محمد یوسفی
2- مبین کریمی
3- محمد قربانی
4- ایوب عباسی
5- تورج فرخی
6- محمدرضا خلج

نتایج دسته سوم بادی کلاسیک

1-ایمان مبشری
2- یوسف حمیدی
3- سجاد چگینی
4- جواد ایژکی
5- مجتبی ارزشمند
6- محمدرضا خزایی

نتایج دسته چهارم بادی کلاسیک
1-امیر میرزاده
2- سینا قربانی
3- رضا حسام
4- سعید تاج علی
5- حمیدرضا آرانی
6- حسین اسلامیان

نتایج دسته پنجم بادی کلاسیک
1-رسول وزیری
2- مسعود شاه حسینی
3- حمیدرضا عقیلی
4- ابراهیم دشتی
5- سعید شهرستانی
6- مهدی مهربانی

نتایج دسته اول فیزیک

1-علیرضا برادران
2- مهدی عبادی
3- سپهر حاجی قربانی
4- جواد راستی
5- میلاد پاسبان وطن
6- حسین خلیق

نتایج دسته دوم فیزیک
1-کیوان شاه قلی
2- علی کرمی
3- امید اسکندری
4- یوسف وکیل زاده
5- فرهاد وقار
6- کامیار معینی

نتایج دسته سوم فیزیک
1-مهدی شرافت
2- ایوب بسطامی
3- احسان عبادی
4- علیرضا نوری
5- اکبر فروشنی
6- مهیار ذات پرور

جام الماس/ نتایج دسته چهارم فیزیک
1-خداداد شفیع پور 2- اکبر سرباز 3- حمید سلطانی 4- عماد نخشب 5- محمدرضا شیرخالو 6- امین حسین زاده

نتایج دسته پنجم فیزیک
1-محمد کاشانکی
2- طوفان سلیمیان
3- حمیدرضا رضوانی
4- داود تقوی
5- حمید ضیایی
6- حمیدرضا باقری

Leave a Response