نتایج کامل‌دومین دوره رقابت های جام الماس خلیج فارس

نتایج کامل‌دومین دوره رقابت های جام الماس خلیج فارس

- in دسته‌بندی نشده
916
۰
img_20161021_214438

تک اندام : پرونده دومین دوره جام الماس خلیج فارس با معرفی ۴ حرفه ای در رشته های فیزیک و پرورش اندام به پایان رسید. محمد کاشانکی و مهدی شرافت در فیزیک و جعفر غفارنژاد و محمود کافی در پرورش اندام, ۴ نفری بودند که کارت حرفه ای دریافت کردند

نفرات اول تا چهارم وزن هفتاد کیلوگرم پرورش ‌اندام جام ‌الماس خلیج ‌فارس
۱- مهدی حیدری
۲- ایمان امیری
۳- مهرداد آتش افراز
۴- محسن حیدری

نتایج وزن ۸۰ کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس

۱- رسول ذبیح الله
۲-محمد ماهینی
۳- عادل محضری
۴- امیر کریمی
۵- میلاد مسکوک
۶- علی رستمی

نفرات اول تا ششم وزن نود کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس
۱- سجاد نیک‌نام
۲- آرش اسکندری
۳- مجید جامه‌بزرگ
۴- فرزاد کاظمی
۵- حمید جلال‌زاده
۶- سعید معمر

نتایج وزن ۱۰۰ کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس
۱- جعفر غفارنژاد
۲-پوریا پایون
۳- مرتضی اویسی
۴- میثم کشوری
۵- مصطفی برغوثی
۶- مهدی دولتی

نتایج وزن ۱۰۰+ کیلوگرم پرورش اندام جام الماس خلیج فارس

۱- محمود کافی
۲-حسن خسروی
۳- مهدی علوی
۴- کریم شاهرخی
۵- حسین جلالی
۶- مرتضی شاه حسینی

نتایج دسته اول بادی کلاسیک
۱-فرشاد اسدی
۲- محسن میرزاپور
۳- جعفر نعیمی
۴- محمد ساکی
۵- بنیاد صوفی وند
۶- امیر اوحدی

نتایج دسته دوم بادی کلاسیک
۱-محمد یوسفی
۲- مبین کریمی
۳- محمد قربانی
۴- ایوب عباسی
۵- تورج فرخی
۶- محمدرضا خلج

نتایج دسته سوم بادی کلاسیک

۱-ایمان مبشری
۲- یوسف حمیدی
۳- سجاد چگینی
۴- جواد ایژکی
۵- مجتبی ارزشمند
۶- محمدرضا خزایی

نتایج دسته چهارم بادی کلاسیک
۱-امیر میرزاده
۲- سینا قربانی
۳- رضا حسام
۴- سعید تاج علی
۵- حمیدرضا آرانی
۶- حسین اسلامیان

نتایج دسته پنجم بادی کلاسیک
۱-رسول وزیری
۲- مسعود شاه حسینی
۳- حمیدرضا عقیلی
۴- ابراهیم دشتی
۵- سعید شهرستانی
۶- مهدی مهربانی

نتایج دسته اول فیزیک

۱-علیرضا برادران
۲- مهدی عبادی
۳- سپهر حاجی قربانی
۴- جواد راستی
۵- میلاد پاسبان وطن
۶- حسین خلیق

نتایج دسته دوم فیزیک
۱-کیوان شاه قلی
۲- علی کرمی
۳- امید اسکندری
۴- یوسف وکیل زاده
۵- فرهاد وقار
۶- کامیار معینی

نتایج دسته سوم فیزیک
۱-مهدی شرافت
۲- ایوب بسطامی
۳- احسان عبادی
۴- علیرضا نوری
۵- اکبر فروشنی
۶- مهیار ذات پرور

جام الماس/ نتایج دسته چهارم فیزیک
۱-خداداد شفیع پور ۲- اکبر سرباز ۳- حمید سلطانی ۴- عماد نخشب ۵- محمدرضا شیرخالو ۶- امین حسین زاده

نتایج دسته پنجم فیزیک
۱-محمد کاشانکی
۲- طوفان سلیمیان
۳- حمیدرضا رضوانی
۴- داود تقوی
۵- حمید ضیایی
۶- حمیدرضا باقری

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

مزایای ورزش در مورد بیماری افسردگی چیست؟

بهبود عزت نفس یکی از مزایای کلیدی روانی