وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

- in اخبار روز پرورش اندام
781
۱
photo_2016-10-30_04-39-24

تک اندام : وحید اکبرزاده مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های ۲۰۱۶ گفت: به کسب مجدد عنوان قهرمانی امیدواریم و برای دستیابی به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وحید اکبرزاده در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: ملی پوشان بادی کلاسیک و پرورش اندام کشورمان پس از پشت سر گذاشتن اردوهای غیر متمرکز و ۳ شبانه روز اردوی سخت و متمرکز، برای افتخار آفرینی و درخشش جهانی بامداد چهارشنبه راهی بنیدور اسپانیا می شوند.

مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های ۲۰۱۶ در ادامه افزود: امسال تیم ایران کامل، یک دست، متحد و همدلی در اختیار داریم. بر اساس نتایج بدست آمده در سنوات گذشته بنظرم این تیم پتانسیل و شایستگی کسب مجدد عنوان قهرمانی جهان را دارد.

وی با تاکید بر اینکه پیش بینی نتایج رقابت های جهانی امری سخت و بسیار حساس است، تصریح کرد: نمایندگان اعزامی کشورمان از آمادگی کامل برخوردارند و شکر خدا همگی سر وزن هستند. با توجه به سابقه حضور ملی پوشان پرورش اندام و بادی کلاسیک در میادین برون مرزی و انگیزه و آمادگی بالای ورزشکاران، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نیست.

اکبرزاده در پایان یادآور شد: به دعای خیر مردم شریف ایران و نظر لطف حضرت حق نیاز داریم. امیداورم دعای خیرشان بدرقه راه ورزشکاران کشورمان باشد.

هفتادمین دوره رقابت های جهانی پرورش اندام و یازدهمین دوره رقابت های جهانی بادی کلاسیک طی روزهای ۱۴ لغایت ۱۶ آبان ماه در بنیدور اسپانیا برگزار می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. باید بکوشید که چهره‌ای خوشرو داشته باشید عواملی نظیر تیپ بدنی و آناتومی ورزشکار در کنار کمری باریک و پوستی زیبا سرنوشت شما را بر روی سکو مشخص خواهد کرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس