وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

وحید اکبرزاده:ملی پوشان پتانسیل قهرمانی را دارند

- in اخبار روز پرورش اندام
439
۱
photo_2016-10-30_04-39-24

تک اندام : وحید اکبرزاده مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های ۲۰۱۶ گفت: به کسب مجدد عنوان قهرمانی امیدواریم و برای دستیابی به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وحید اکبرزاده در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: ملی پوشان بادی کلاسیک و پرورش اندام کشورمان پس از پشت سر گذاشتن اردوهای غیر متمرکز و ۳ شبانه روز اردوی سخت و متمرکز، برای افتخار آفرینی و درخشش جهانی بامداد چهارشنبه راهی بنیدور اسپانیا می شوند.

مربی تیم ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک اعزامی به رقابت های ۲۰۱۶ در ادامه افزود: امسال تیم ایران کامل، یک دست، متحد و همدلی در اختیار داریم. بر اساس نتایج بدست آمده در سنوات گذشته بنظرم این تیم پتانسیل و شایستگی کسب مجدد عنوان قهرمانی جهان را دارد.

وی با تاکید بر اینکه پیش بینی نتایج رقابت های جهانی امری سخت و بسیار حساس است، تصریح کرد: نمایندگان اعزامی کشورمان از آمادگی کامل برخوردارند و شکر خدا همگی سر وزن هستند. با توجه به سابقه حضور ملی پوشان پرورش اندام و بادی کلاسیک در میادین برون مرزی و انگیزه و آمادگی بالای ورزشکاران، کسب عنوان قهرمانی دور از دسترس نیست.

اکبرزاده در پایان یادآور شد: به دعای خیر مردم شریف ایران و نظر لطف حضرت حق نیاز داریم. امیداورم دعای خیرشان بدرقه راه ورزشکاران کشورمان باشد.

هفتادمین دوره رقابت های جهانی پرورش اندام و یازدهمین دوره رقابت های جهانی بادی کلاسیک طی روزهای ۱۴ لغایت ۱۶ آبان ماه در بنیدور اسپانیا برگزار می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. باید بکوشید که چهره‌ای خوشرو داشته باشید عواملی نظیر تیپ بدنی و آناتومی ورزشکار در کنار کمری باریک و پوستی زیبا سرنوشت شما را بر روی سکو مشخص خواهد کرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

آیا افزودن سویا به مخلوط پروتئین منجر به رشد بیشتر عضلات می شود؟

مطالعات جدید نشان داده است که اضافه کردن