5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

اخرین رقابت حرفه ای سال 2012 با مستر المپیای پیشکسوتان

رقابت های مستر المپیای پیشکسوتان ۲۰۱۲ به عنوان آخرین نبرد حرفه ای سال ۲۰۱۲ میلادی در تاریخ ۷ و ۸ دسامبر در کشور آمریکا به اجرا گداشته می شود . در این مسابقه مبلغ ۲۵۰ هزار دلار جایزه نقدی در نظر گرفته شده است و به نفر اول ، مبلغ ۱۰۰ هزار دلار ، نفر دوم ۵۰ هزار دلار ، نفر سوم ۲۵ هزار دلار ، به چهارمین بدنساز برتر مبلغ ۱۵ هزار دلارو بقیه به شرکت کنندگان دیگر پرداخت خواهد شد . هم اکنون نام تعدادی از شرکت کنندگان  مستر المپیای پیشکسوتان در فهرست فدراسیون جهانی IFBB ثبت شده که عبارتند از :

 

دکستر جکسون ، تونی فریمن ، دنیس جیمز ، ادوارد نون ، رانی راکل ، تروی آلوز ، مایک کوئین ، سمیر بنوت ، دارم چارلز ، بیل ویلمور ، وینی گالانتی ، روب بلیل ، لی بانکز ،  ژیائولوکا کاتاپانو ، لاوارنس هیونت ، اندرس کاهلینگ ، لی اپرسون ، لئو اینگرام ، مارک آنتونک و …

تنها چیزی که قابل توجه است بازگشت دنیس جیمز ، بدنساز صاحب نام و پرسابقه ای است که پس از رقابت های مستر المپیای ۲۰۱۰ از صحنه رقابت های حرفه ای خداحافطی کرده بود و حال قصد بازگشت را داشته و اظهار داشته که در مسابقات حرفه ای پیشکسوتان به روی صحنه خواهد رفت . البته این احتمال نیز وجود خواهد داشت که وی فقط در مسابقات پیشکسوتان به صحنه بیاید و از عرض اندام با جوانترها صرف نظر کند.

 مستر المپیای پیشکسوتان

About the author

09304144679 tak.amdam@yahoo.com

ارسال نظر

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE