نتایج مسابقات بادی کلاسیک و پرورش اندام تایلند

نتایج مسابقات بادی کلاسیک و پرورش اندام تایلند

- in اخبار روز پرورش اندام
2181
۰
تیم پرورش اندام ایران در تایلند

سر انجام مسابقات بادی کلاسیک پرورش اندام قهرمانی جهان در کشور تایلند زیرنظر پل چوا پایان یافت که دراین مسابقات تیم های ایران ، امارات ، فیلیپین مالزی ، تایلند ، امارات و کره جنوبی و تیم دوم اندونزی حضور داشتند مسابقات جهانی با نام پل چوا در ۴ دوره خودش برگزارشد.

تیم ملی بدنسازی کشورمان با درخشش ورزشکاران خود در روز سوم رقابت ها با کسب ۲ مدال طلا ، ۱ نقره و ۱ برنز و مجموع ۱۲ مدال عنوان قهرمانی رقابت های جهانی تایلند را از آن خود کند.در روز سوم و پایانی مسابقات تیم ملی بدنسازی کشورمان در وزن ۹۰ کیلوگرم توسط مهدی عیاری صاحب مدال طلا شد ،همچنین مجتبی نوترکی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم توانست قهرمان جهان شود تا طلای او قهرمانی ایران را در این مسابقات مسجل کند.در همین وزن اسحاق قویدل با کسب مدال نقره نایب قهرمان جهان شد و اصغر کابلی نیز در وزن ۱۰۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت ضمن آنکه در این وزن رضا رضایی دیگر نماینده کشورمان چهارم شد.

اما در بخش بادی کلاسیک شمس قمر به مقامی بهتر از پنجمی دست پیدا نکرد و سجاد نیکنامی در همان ابتدا حذف شد.

در روز های گذشته نیز ملی پوشان کشورمان در بخش بدنسازی توسط آقایان یاسر اسماعیلی و هادی چوپان صاحب ۲ مدال نقره شدند و حبیب اله معمر نیز گردن آویز برنز را تصاحب کرد.

یاسر اسماعیلی دیگر دلاور مرد ایران به مقام نایب قهرمانی رسید و احسان خواجوی در وزن ۵۵ کیلو دیگر مرد طلایی کشورمان در رقابت های جهانی بود.

در بخش بادی کلاسیک نیز تیم ملی کشورمان با درخشش مهدی ارزشمند و محمد علامه زاده به مدال طلا و نقره دست پیدا کرد ضمن آنکه در بخش پیشکسوتان نیز آقایان قلی زاده و زارع نایب قهرمانی را از آن خود کردند.

در پایان تیم ملی بدنسازی و بادی کلاسیک جمهوری اسلامی ایران مقام قهرمانی جهان را با کسب ۱۲ مدال رنگین از آن خود کرد.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی