حضور بدنسازان ایرانی در۲ فدراسیون IFBB و WBPF

حضور بدنسازان ایرانی در۲ فدراسیون IFBB و WBPF

- in اخبار روز پرورش اندام
2248
۳

http://www.bodyfull.ir/wp-content/uploads/2013/01/ifbb.jpg

ورزشکاران بدنساز ایرانی در آینده نزدیک در رقابت های IFBB هم حضور خواهند یافت. در همین رابطه، مکاتباتی با رافائل (رئیس فدراسیون جهانی IFBB )صورت گرفته و فدراسیون مزبور از حضور ورزشکاران بدنساز ایرانی در آن رقابت ها استقبال نموده است .  در این خصوص محمدرضا کاظمی آشتیانی (سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور)  اظهار امیدواری نمود تا با هر ۲ فدراسیون جهانی بدنسازی (WBPF و IFBB) همکاری داشته باشیم. وی در همین رابطه، چندی پیش با خبرگزاری ایسنا به گفت و گو پرداخت و اعلام نمود که در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم با فدراسیون IFBB  نیز همکاری داشته باشیم و به تبع آن تعاملاتی با وزارت ورزش و جوانان داشته ایم و قرار است که آنها راه کارهای مناسب را به ما اعلام کنند. آشتیانی افزود: حتی رئیس فدراسیون بین المللی IFBB  از من خواسته بود که برای صحبت با او به اسپانیا بروم که اعلام کردم به خاطر حضور در مسابقه های جهانی تایلند، بعدا به دیدار او خواهم رفت.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

3 Comments

 1. آره درستش هم همین هست! مقام آوردن تو مسابقات WBPF ارزشی نداره کسی که بتونه IFBB مقام بیاره ارزش داره.تنها مشکلی که آقای عباسپور داره کوتاه قد بودنش هست که بیشتر به بنسازان ۲۱۲ پوندی شباهت داره.آقای تبریزی فوق العاده ست.شایعاتی رو مبنی بر حضور آقای تبریزی و شهریار(کینگ) کمالی در آرنولد کلاسیک ۲۰۱۳ میشنوم.آیا صحت داره؟

  1. بله دقیقا IFBB کجا و WBPF کجا /
   آقا بیت الله که حرف نداره یه کارشناس مستر المپیا گفته بود اگه با ۲۱۲ پوندی ها مسابقه میداد چندین سال پشت سر هم قهرمان میشد همین که اومد سنگین وزن ها کلی قدرت و شجاعت میخواست و افتخار برای همه ما هستش قد آقا بیت الله فکر نکنم از دکستر جکسون کوچک تر باشه با اون پاهایی که داره با چندتای اول مستر برابری میکنه به نظر من .

   والا من جایی نخوندم و نشنیدم که برای آرنولد کلاسیک مسابقه فقط آقا بیت الله شرکت میکنند آقای کینگ کمالی رو نمیدونم
   آقای تبریزی رو توی عکس هایی که دیدم کلا تو اوج نبود نه حجم نه رژیم فکر نکنم برای مسابقات آماده بشه

 2. مگ اقای بیت الله قدش چند سانته؟؟؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی