اعلام آمادگی زاک خان (zak khan ) برای رقابت های ۲۰۱۳

اعلام آمادگی زاک خان (zak khan ) برای رقابت های ۲۰۱۳

- in اخبار روز پرورش اندام
1030
۰

زاک خان ، غول پاکستانی الاصل مقیم انگلیس ، آمادگی اش برای حضور در رقابت های حرفه ای سال ۲۰۱۳ را اعلام کرده است. این بدنساز ۳۲ ساله ، هم اکنون تحت اسپانسری موسسه ویدر و همچنین شرکت نترکس قرار داشته و تمرینات جدی خود را تحت نظر نیل هیل دنبال می کند. خاطرنشان می شود که “نیل هیل” مربی برجسته حال حاضر جهان از کشور انگلیس می باشد که ملقب به “استاد بریتانیا” بوده و در سال ۲۰۱۲ جیمز فلس لوئیس را تحت مربیگری خود ، به صحنه مستر المپیا فرستاد و لوئیس نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی دسته ۲۱۲ پوند رقابت های مستر المپیا ۲۰۱۲ شد. گفتنی است که

زاک خان از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ همچنان در صحنه رقابت های ملی آماتورهای انگلیس شرکت می نمود تا این که در سال ۲۰۰۹ ضمن کسب مقام قهرمانی دسته سنگین وزن، عنوان اوورال ( قهرمان قهرمانان ) را نیز به نام خود به ثبت رساند و به تبع آن نیز کارت حرفه ای اش را دریافت نمود و چندی پس از آن نیز تحت اسپانسری موسسه ویدر قرار گرفت.

زاک خان تا اوایل سال ۲۰۱۰ میزان ۱۴۱ کیلوگرم وزن دوران حجم را به ثبت رساند و در آخرین مسابقه اش نیز با ۵/۱۲۷ کیلوگرم وزن رقابتی پا به میدان گذاشت و این در حالی است که پس از آن دوران، به وزن ۱۵۰ کیلوگرم نیز رسید و باید دید تا در اولین مسابقه اش که در سال ۲۰۱۳ رقم خواهد خورد با چه میزان وزن، عرض اندام خواهد کرد. قابل ذکر است که حجم بازوهای او مثال زدنی می باشد.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی