افزایش سطوح هورمون رشد

افزایش سطوح هورمون رشد

- in داروها, هورمون ها
1541
۰

http://www.bridgat.com/files/Jintropin_hghIGF1_LR3Human_growth_hormone_1.jpg

GHRP6 یکی از چند آنالوگ سنتزی metانکفالین است که شامل D- آمینو اسیدهای غیر طبیعی می باشد که برای فعالیت آزادسازی هورمون رشد خود (GH) به وجود آمدند و سکری تاگوگ های GH نامیده می شوند. GHRP6 یک سکری تاگوگ hGH است. بدین معنا که ترشح هورمون رشد خود بدن را تحریک می کند. در بررسی ها نشان داده شده است هورمون رشد انسانی توده بدنی لاغر را ارتقا داده و چاقی را کاهش می دهد. اکنون شناخته شده است که این هورمون رشد آزاد کننده پپتیدها مجزا از GHRH بوده و در گیرنده GHRH عمل نمی کنند اما درعوض در گیرنده سکری تاگوگ هورمون رشد که اکنون گیرنده گرلین نامگذاری شده است ،فعالیت دارند . GHRP-6 یک هگزا پپتید با زنجیره ای متشکل از ۶ آمینو اسید می باشد. رشته ویژه ، فراهم کننده یک سیگنال جهت بدن در نظر گرفته می شود تا هورمون رشد را ترشح نماید و همزمان مانع سوماتوستاتین ، هورمون بازدارنده آزادسازی هورمون رشد ، شود.
GHRP-6 ، سکری تاگوگ های دیگر و گرلین غده هیپوفیز قدامی را تحریک نموده و باعث افزایش در آزادسازی Gh می شوند. هنگام مانعت از ترشح طبیعی GH به وسیله سوء مصرف بلند مدت GH سنتزی ، GHRP-6 ممکن است به بازتحریک تولید طبیعی GH کمک نماید. GHRP-6 ممکن است با پشتیبانی از نورون ها و همینطور افزایش نیرو به روشی بسیار مشابه روش استروئیدهای خاص در خانواده دهیدروتستوسترون ها ، بر سیستم عصبی مرکزی نیز تأثیر بگذارد.
مزایای اعلام شده افزایش سطوح هورمون رشد از طریق تحریک GHRP-6 عبارتند از :

افزایش در نیرو، توده عضلانی و از دست دادن چربی های بدن ، جوان سازی و تقویت مفاصل ، بافت پیوندی و توده استخوانی. افزایش ترشح GH نز منجر به ترشح بیشتر IGF-1 ( فاکتور رشد ۱ انسولین مانند) از کبد می شود که به نظر می رسد مکانزم آنابولیک اولیه عمل برای هورمون رشد باشد. همچنین کشف شده است که در هنگام مصرف همزمان GHRP-6 و انسولین ، پاسخ GH به GHRP-6 افزایش می یابد. یک بررسی اخیر در موش های نرمال تفاوت های چشمگیری را در ترکیب بدن ، رشد عضلانی ، متابولیسم گلوکز ، حافظه و عملکرد قلبی در موش های مصرف کننده GHRP-6 نشان داده.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی