رانی راکل اسیر دیابت شد !

رانی راکل اسیر دیابت شد !

- in اخبار روز پرورش اندام
904
۱

http://bodybuilding.loxblog.com/upload/bodybuilding/image/fdgg.jpg

رانی راکل بعد از گذراندن ۸ سال موفق در مسابقات حرفه ای دچار وضعیت پیچیده ای شده و شاید مجبور به وداع از صحنه مسابقات حرفه ای شود. این بدنساز آلمانی که دوران موفقی را در سال های اخیر پشت سر گذاشته امسال قصد داشت در ۱۰ مسابقه شرکت کند اما آزمایش های پزشکی نشان می دهد راکل دچار بیماری دیابت نوع ۲ شده است

و به همین دلیل گذراندن چنین فصل پرفشاری برای او امکان پپذیر نیست. راکل قرار بود در مسابقات آرنولد کلاسیک , فیبو , آرنولد کلاسیک برزیل , آقای اروپا , نیویورک, نوردیک پرو, مستر المپیا, آرنولد کلاسیک اروپا , جایزه بزرگ انگلیس و حرفه ای پراگ شرکت کند اما با این بیماری نخواهد توانست سال ۲۰۱۳ را با چنین برنامه شلوغی سپری کند. پس از این بدنسازانی بودند که با وجود بیماری دیابت با تمهیدات توانسته اند همچنان به ورزش حرفه ای ادامه دهند اما پیداست راکل با این وضعیت همچنان یک بدنساز مدعی و طراز اول باقی بماند. برخی از کارشناسان معتقدند افراط در مصرف انسولین و همچنین هورمون رشد می تواند منخر به بروز بیماری دیابت در رانی راکل شده است.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. با آرزوی سلامتی برای این ورزشکار.راکل یکی از رقبای بیتو بود حالا اگر راکل تو هر یک از این مسابقات حرفه ای شرکت نکنه شانس بیتو برای مقام آوری بیشتر خواهد شد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی