نظر احسان فراحی در مورد بیت الله عباسپور در مسابقه نوردیک پرو فنلاند ۲۰۱۳

نظر احسان فراحی در مورد بیت الله عباسپور در مسابقه نوردیک پرو فنلاند ۲۰۱۳

- in اخبار روز پرورش اندام
1459
۱
 http://www.8pic.ir/images/22552498044447851798.jpg
به شروع مسابقه نوردیک پرو فنلاند ۲۰۱۳ چیزی نمونده تا ورزشکار خوب کشورمون بیت الله عباسپور عزیز  در این مسابقه عرض اندام کنند تا با یاری خداوند  به مقام خوبی برسه به همین منظور اخبار و کارشناسی های مربوط به این مسابقه رو از پیج ها و سایت های معتبر در سایت قرار میدیم امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان و سروران گرامی  قرار بگیرد .
در ادامه چند نکته از زبان احسان فراحی عزیز که تو صفحه اجتماعی شون قرار داده بودند رو گذاشتم که میتونید مطالعه فرمایید:

خیلی از دوستان نظر من رو درباره آخرین شانس بیت الله عباسپور برای حضور در میستر الیمپیا خواسته بودند که مسابقه نوردیک پرو فنلاند میشه. به نظر من بیت الله در این مسابقه میتونه اول بشه و مستقیم به مستر المپیا ٢٠١٣ راه پیدا کنه. ولی باید به چند نکته توجه کنه. رقیب اصلی او در این مسابقه تونی فریمن هست که بیت الله در ٣ مسابقه ای که امسال داشت ٢ بار به این ورزشکار ۴٧ ساله باخت و ١ بار توانست او را شکست بدهد و دهان خیلی از کسانی که بر این باور بودند که بیت الله نمیتواند تونی فریمن را شکست دهد را ببندد. بیت الله از آناتومی خیلی زیبایی برخوردار هست و همین أمر او را در مسابقات خیلی کمک میکند، یک آناتومی خوب زمانی خود را ١٠٠٪ نشان میده که بتواند تمام عضله های بدن را در معرض نمایش قرار بدهد. بیت الله در آخرین مسابقه ای که داشت به نظر من به آمادگی ٩۵٪ رسیده بود در صورتی که ٣ هفته قبل آن در فیبو آلمان ٨٠٪ بود. بیت الله به دنبال حجم و وزن هست در صورتی که در دنیای حرفه ای وزن حرفی برای گفتن ندارد ما در سال های گذشته داشتیم افرادی که با وزن زیر ١٠٠ کیلوگرم بر روی استیج مستر المپیا میامدند و در ۶ نفر برتر هم رقابت میکردند. اگر بیت الله بتواند با بدنی به خشکی سال ٢٠١٠ مسابقات آسیایی تهران در این مسابقه شرکت کند شک نکنید که اول خواهد شد.
نکته بعدی داورانی هستند که این مسابقه را داوری میکنند، تمام داوران بیت الله را به خوبی میشناسند و میدونند که بیت الله چقدر میتونه آب و چربی بدنش رو کم کنه و آشنایی کامل به فیزیک و آناتومی او دارند پس اینجا هست که توقع داوران از بیت الله بالا میرود و او باید خاسته داوران را اجرا کند نه خاسته خودش را.
بیت الله از لحاظ دلتوئید و قوص بیرونی زیر بغل مشکل دارد اگه این ٢ مشکل را بر طرف کند ١٠٠٪ جزو شش نفر برتر میستر الیمپیا خواهد بود.
به امید پیروزی برای بیت الله عباسپور در نوردیک پرو ٢٠١٣
احسان فراحی

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. البته باید توجه داشت که در اون ۲ باری که بیت الله به فریمن باخت رقابت چندان عادلانه نبود و در مستر اروپا که کمی عادلانه رفتار شد بیت الله به راحتی شکستش داد

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی