اسامی نفرات حاضر در آرنولد کلاسیک ۲۰۱۴

اسامی نفرات حاضر در آرنولد کلاسیک ۲۰۱۴

- in اخبار روز پرورش اندام
1059
۰

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/03/%D8%A2%D8%B1%D9%86%D9%88%D9%84%D8%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-20131-300x225.jpg

درحالی که حدود دو ماه به زمان برگزاری مسابقه «آرنولد کلاسیک ۲۰۱۴» وقت باقی مانده، اسامی ۱۳ بدنساز حاضر دراین مسابقه اعلام شده و احتمالاً یکی دو نفر دیگر نیز طی روزهای آینده اضافه می‌شوند تا در نهایت فهرست مردان شرکت کننده در اولین مسابقه حرفه‌ای سال ۲۰۱۴ تکمیل شود.


در این دوره، شان رودن، ویکتور مارتینز و براندون کری حضور خواهند داشت که هر کدام از آن‌ها در سال‌های گذشته، فاتح مسابقات آرنولد کلاسیک شده‌اند. رودن سال پیش قهرمان آرنولد کلاسیک اروپا شد، مارتینز هم در سال ۲۰۰۷ قهرمان همین مسابقه شده و در سال ۲۰۱۱ هم در مادرید، نفر اول آرنولد کلاسیک شده است. براندون کری هم در اولین دوره آرنولد کلاسیک برزیل، قهرمان شده و البته نباید قهرمان اسبق این تورنمنت، یعنی برانچ وارن را از یاد نبریم. سدریک مک میلان و دنیس ولف نیز از جمله مدعیان بزرگ این دوره هستند که در کنار تونی فریمن و بن پاکولسکی جمع مردان قدرتمند را تشکیل می‌دهند.

به جز فیل هیث و کای گرین، مردان شماره یک و دو جهان باید به غیبت دکستر جکسون، قهرمان چهار دوره آرنولد کلاسیک اشاره کرد که فعلاً برای این مسابقه اعلام آمادگی نکرده است. ایوان سنتوپانی نیز که گفته می‌شد فعلاً قصد حضور در رقابت‌ها را ندارد، برای حضور در آرنولد کلاسیک اعلام آمادگی کرده است. اد نون، فرد اسمالز، هیده تادا یاماگیشی و رولی وینکلار دیگر مردانی هستند که در این مسابقه آن‌ها را روی صحنه خواهیم دید.

در رده بدنسازان سبک وزن (کمتر از ۹۶ کیلو) هم فلکس لوئیس قهرمان دو دوره اخیر مستر المپیا به همراه دیوید هنری و خوزه ریموند حاضر خواهند بود تا مثلث مدعیان را تشکیل دهند. سایر بدنسازان این رده عبارتند از: آرون کلارک، چارلز دیکسون، تریکی جکسون، استان مک کوای، مارکو ریورا، آنخل وارگاس و کوئینسی وینکلار.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی