5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

هفته پيش با تغيير و تحولاتي که در فدراسيون پرورش اندام صورت گرفت، دکتر آشتياني سرپرست فدراسيون از سوی وزیر ورزش کنار گذاشته شد تا مجمع عمومی فدراسیون به منظور انتخاب رئیس جدید، با سرپرستی تازه صورت گیرد. سرپرستی که خود کاندیدای ریاست فدراسیون نیست و طبعاً شائبه ها را برای برگزاری انتخابات سالم به حداقل می رساند. این در حالی است که سه فدراسیون دیگر نیز با نزدیک شدن به مجمع انتخاب ریاست فدراسیون‌ها وضعیت مشابهی پیدا کردند. تغییرات اخیر فدراسیون بهانه ای شد تا گفت‌وگویی با کاوه درودی سرپرست دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام انجام دهیم، او در خصوص وضعیت خودش و فدراسیون گفت:

– با توجه به اینکه از نظر زمانی شرایط حضورم به صورت تمام وقت فراهم نبود قرار بر این شد که به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون هفته‌ای 2 روز حضور داشته باشم. دبیر فدراسیون به صورت قانونی از مجمع انتخاب خواهد شد و امکان دارد تا برگزاری مجمع گزینه دیگری را برای دبیری معرفی کنند، اما من به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون عضویت چهار ساله در این جایگاه را دارم.

– برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در خرم‌آباد فعلا قطعی نیست. به احتمال زیاد میزبانی مسابقات به اصفهان خواهد رسید. امکانات و شرایط آب و هوا باعث شده این تغییرات به احتمال زیاد بوجود آید، اما هفته آینده به طور قطع مشخص خواهد شد.

– پیشنهاد ایجاد 2 کمیته را داده‌ایم یکی فیتنس و یکی دیگر کمیته فیزیک است. این دو رشته ورزشی نوپا بوده و قرار است در المپیک دوره بعدی به صورت آزمایشی برگزار شود. این باعث می‌شود فدراسیون هم المپیکی شود و امتیازات خوبی که برای ورزشکاران رشته‌های المپیکی در نظر می‌گیرند نیز شامل ورزشکاران ما شود.

پیش‌نویس این رشته‌ها به وزارت ورزش ارائه شده است.

About the author

09304144679 tak.amdam@yahoo.com

ارسال نظر

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE