5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

ترن بولون یک آندروژن قوی است که فاقد فعالیت استروژنی می باشد. عدم فعالیت استروژنی ترن بولون باعث شده مورد علاقه ورزشکارانی باشد که مایلند از چربی رها شوند و همزمان با آن تلاش میکند از جذب آّب زیر پوستی پرهیز کنند. ترن بولون محتویات آندروژنی مورد نیاز را که جهت دست یابی به فیزیک سفت و کات عضلانی مورد نیاز است در اختیار ما قرار میدهد. اگر چه ترن عامل مهم سفتی عضلات است اما مسلما تنها مزیت این استروئید بشمار نمیرود زیرا در هر صورت یک آنابولیک ارزشمند میباشد.


خواص تقویت عضلات که در این استروئید وجود دارد با خواص داروهای قوی مثل تستسترون و متاندینون برابری میکند و در واقع هر دو شبیه هم هستند و فقط مساله جذب آ ب در آن دیده نمیشود.ظاهرا عدم توانایی استروژنی ترن بولون به توانایی آن در زمینه تقویت حجم عضلات ضربه میزند .عده زیادی معتقدند که بهتر است از این استروئید فقط در دوره کات عضلانی استفاده شود.اگر چه با استفاده از ترنبولون میشود حجم عضلانی را بطور قابل توجه و چشمگیری افزایش داد اما باید بدانید که مصرف آن به تنهایی موثر نمی باشد.

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می باشد. ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

زمانی که این استروئید بدون یک استروئید استروزنی دیگر مصرف شود نتیجه حاصله چیزی جز رشد بافت کم چرب ، سفتی و کات استسنایی عضلات و کاهش چربی نخواهد بود.اگر ورزشکاری بخواهد فقط به افزایش حجم عضلات دست یابد شاید پی ببرد اثر ترن بولون به عنوان عامل حجم دهنده استروژنی با استرئید های قوی برابری نمیکند اما با جرات میگوییم هر میلی گرم ترن بولون بهتر و موثر تر از ناندرلون است این مساله هم از دو خصوصیت موثر ترن بولون سرچشمه میگیرد.اولا ترن بولون تحت فرایند احیای 5 آلفا در انسان قرار نمیگیرد.در این صورت مساله جدایی خواص آنابولیکی / آندروژنی که در ناندرلون قرار دارد در ترن بولون مشاهده نمیشود.در نتیجه زمانی که وارد بافت عضلانی میشود به انداره زمانی که وارد سلولهای بافتهای مورد نظر آندروژنی میشود توانایی دارد و بنابراین تضعیف نمی شود.آنچه گفته شد سبب بروز خصوصیات آندروژنی در آن میشود.ثانیا وجود پیوندهای دوگانه در کربن 9 و کربن 11 سبب افزایش پیوند گیرنده های آندروژنی میشود.به این ترتیب به علت دیگری برخورد میکنیم که به موجب آن توانایی ترن بولون افزایش می یابد . در نتیجه زمانی که از این استروئید استفاده میکنید احتمال بروز عوارض جانبی مثل آکنه رشد موی بدن و صورت و ریزش موی سر وجود دارد.بنابراین با توجه به عوارض جانبی فوق تحت هیچ شرایطی عملکرد ترن بولون را با ناندرلون اشتباه نگیرید هر چند دارای شباهتهای ظاهری متعددی مباشند زیرا ترن از خواص آندروژنی بیشتری برخوردار است.

About the author

09304144679
tak.amdam@yahoo.com

1 Response

ارسال نظر