استروئیدی به نام سوستانون ۲۵۰ (Sustanon 250)

استروئیدی به نام سوستانون ۲۵۰ (Sustanon 250)

- in داروها
19230
۴

در این پست با یک استروئید آنابولیکی بسیار قوی به نام سوستانون آشنا خواهیم شد.

این دارو شامل :

۳۰mg تستوسترون پروپیونات

۶۰mg تستوسترون فنیل پروپیونات

۶۰mg تستوسترون ایزوکاپرواتو بالاخره ۱۰۰mg تستوسترون دکانوات است. به خاطر ترکیب ۴ استر تستوسترون در این دارو ایجاد خواص آنابولیکی زیاد این دارو کاملا ثابت ثابت شده است این در حالی است که استرهای تکی تستوسترون این خاصیت را ندارند.

و بالاخره ۱۰۰mg تستوسترون دکانوات است. به خاطر ترکیب ۴ استر تستوسترون در این دارو ایجاد خواص آنابولیکی زیاد این دارو کاملا ثابت ثابت شده است این در حالی است که استرهای تکی تستوسترون این خاصیت را ندارند.از دیگر خواص این دارو می توان به جذب سریع آن بخاطر وجود استر پروپیونات و همچنین به ماندگاری ۴-۳ هفته ای آن به خاطر استر دکانوات اشاره کرد. این دارو علاوه بر خواص آنابولیکی زیاد خواص آندروژنیکی قدرتمندی هم دارد و همچنین بر خلاف تستوسترون تجمع آب و املاح کمتری را در بدن ایجاد می کند و افزایش وزن عضلانی خشک را در پی دارد.

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می باشد. ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

این دارو در دزهای پایین هم موثر است معمولا مصرف یک دز ۵۰۰mg از آن هر هفته یکبار کاملا معقول و مناسب است.می توان این دارو را همراه با دیانابول و دکادورابولین هم مصرف کرد ولی دز آنرا باید به ۲۵۰mg کاهش داد. گرچه این دارو در دزهای معقول ذکر شده بندرت به هورمونهای جنسی زنانه تبدیل می شود و باعث توقف ترشح طبیعی تستوسترون می شود ولی با این احوال بازهم برای پیشکیری از بروز عوارض ذکر شده در پایان دوره مصرف داروی HCG کاملا معقول و معمول است. عوارض جانبی این دارو همانند عوارض تستوسترون انانتات است ولی ازشدت کمتری برخوردار است.از جمله این عوارض می توان به:افزایش تحریکات جنسی,آکنه و جوشهای پوستی,افزایش حالات تهاجمی,ریزش موی سر و کاهش روند توقف ترشح طبیعی تستوسترون قابل پیش بینی است. این دارو بصورت آمپولهای ۲۵۰mg/ml در بازار موجود است.

(استروئید ها و تستوسترون های معرفی شده در سایت صرفا جهت بالا بردن اطلاعات شما میباشد و مصرف آنها توصیه نمیشود)

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

4 Comments

  1. دست شما درد نکنه

  2. سلام من ۱۸ سالمه ۳ ماهه که بدنسازی میرم شنیدم تستوسترون حجم میده به آدم میخواستم بپرسم من اگه مصرف کنم برام ضرر نداره چه نوعی مصرف کنم قرص یا امپول؟؟

    1. برا تزریق هورمون فعلا سن شما کمه و کاملا اشتباه.

  3. سلام من ۲۷ سالمه ۲ ساله بدنسازی کار میکنم میخواستم ببینم یه دوره با مصرف ۴ تا سوستانون هر ۱۰ روز یکبار عوارض جانبی برام ایجاد میکنه؟و مصرف این مقدار جوابدهی مختصری روی بدن داره؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس