5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

استروئید وینسترول winstrol چیست ؟

عوارض این استروئید چیست ؟

چرا ازین هورمون استفاده میشود ؟

پاسخ سوالات شما در تک اندام میباشد..

وینسترول نام تجاری استروئید آنابولیک استانازول میباشد. این ترکیب از جمله مشتقات دی هیدرو تستسترون است اما فعالیت آن کمتر از دی هیدرو تستسترون میباشد.وینسترول از نظر تکنیکی در گروه استروئیدهای آنابولیک طبقه بندی میشود.تحقیقات نشان میدهد این دارو میل بیشتری به رشد عضلات دارد در صورتی که میل آن به فعالیت آندروژنی کمتر است.اگر چه دی هیدرو تستسترون عوارض جانبی آندروژنی بوجود می آورد اما در مقابل ،استانازول مقدمات رشد کیفی عضلات را فراهم میکند.

اطلاعات ارائه شده آن مشابه ( وینسترول تزریقی ) است و ترکیبات آن در مقایسه با فرم تزریقی آن شدت عمل مکتری دارد.

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می باشد. ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

عوارض جانبی :

در دزهای بسیار زیاد باعث دردهای شکمی و ناراحتی های کبدی می شود.

وینسترول دپو ( Winstrol Depot )

مشخصه بارز این ترکیب، محلول بودن آن در آب است. این دارو برای دوره های آماده سازی رقابت ها مناسب است و برای دوره های افزایش وزن و حجم نیز ایده آل خواهد بود.

وینسترول دپو استروئیدی با خواص آنابولیکی بالا و آندروژنیکی متوسط است.

این دارو تنها برای مصرف دامپزشکی تهیه می شود. اما ورزشکاران نیز از این دارو به صورت موضعی استفاده می کنند.

About the author

ایمیل : Mag.Takandam@Gmail.Com

8 Responses
 1. سلام .من۱۸سالمه کشتی گیرم.من ۳تا امپول وینسترول و۱عدد سوستانون۲۵۰استفاده کردم. ۴۵روزمانده به مسابقات کشوری(کشتی)ایابرای بدنم ضرر داره؟باتشکر

 2. رامین

  با سلام
  من نزدیک به یک ساله که ورزش بدنسازی میکنم. سوماتروپین دانمارکی و وینسترول و آلفابولین رو به چه دوزی و در چه ساعتی از روز استفاده کنم؟
  با تشکر

 3. ظاهر

  سلام
  من ٢٢سالمه و ١٩٠قدمه و وزنم ١١٠كيلو بود كه طى ١ماه رژيم و بدنسازى و بوكس به ١٠٠كيلو رسيدم.الان ميخوام ١٠ميل وينسترول استفاده كنم (هفته اى ٣ميل)و در كنار ان پروتئين و آمينو bcaaمصرف كنم.ميخواستم بدونم آيا اين مقداره كم عوارضى دارد اگه دارد ممنون ميشم راهنمايى كنيد.
  با تشكر

 4. سلام خسته نباشید من دوساله بدنسازی کار میکنم رشته پرس قدرتی واسه مسابقه دارم اماده میشم 20تا وینسترول گرفتم با یه گلوتامین و امینو میخواستم بدونم ضرری نداره؟

ارسال نظر