جلو بازو های غول آسا

جلو بازو های غول آسا

- in حرکات تمرینی
2290
۲
biceps

biceps

اگر به دنبال جلو بازویی حجیم و تفکیک شده هستید این مقاله ویژه را تا انتها دنبال کنید.

با انجام این تمرینات به حجم و تفکیک مناسبی در عضلات بازوی خود دست خواهید یافت.


حجم و تفکیک مناسبی در عضلات بازوی خود دست خواهید یافت. اولین حرکت جلو بازو سیم کش دستگاه به صورت کم کردنی می باشد برای شروع وزنه ای را انتخاب کنید که بتوانید ۱۲ تکرار را انجام دهید،بلافاصله ازمقدار وزنه کاسته و ۸ تکرار را انجام دهید و در پایان بازهم از مقدار وزنه بکاهید و ۶ تکرار را انجام دهید.
اگر بر این باورید که با همین حرکت به پمپاژ فوق العاده ای دست یافته اید در اشتباه به سر می بردید
هنوز در ابتدای برنامه اید!  ۴ ست بعدی شامل سوپرست جلوبازو هالتر ایستاده به همراه جلوبازو لاری می باشد،بدین صورت که ابتدا جلوبازو ایستاده را انجام می دهیم و بلافاصله به سراغ جلو بازو لاری می رویم این
سوپرست را تا دستیابی به ۱۰ تکرار در هر حرکت ادامه دهید. حرکت بعدی شامل جلوبازو دمبل روی
میز شیبدار به همراه جلوبازو ایستاده با دمبل و جلوبازو چکشی جفت می باشد که به صورت تری ست (انجام سه حرکت متوالی بدون استراحت) و در ست های کم کردنی انجام می پذیرد با انجام این حرکت تری ست در انتهای برنامه به پمپاژ فوق العاده ای از خون در عضله جلوبازو دست خواهید یافت که هیچ گاه آن را تجربه نکرده اید. با انجام سوپرست در اواسط تمرین شوک اساسی برای جلو بازو وارد می کنید و در انتهای برنامه با انجام تری ست عضلات خود را به آتش می کشید. توجه این برنامه فقط برای بدنسازان متوسط و پیشرفته با سابقه طولانی در تمرین طراحی شده است و به هیچ وجه برای بدنسازان مبتدی توصیه نمی شود.

منبع : علم و عضله

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

2 Comments

 1. سلام خسته نباشید.ببخشید این حرکت با تعداد ست۴ و تکرار(۱۲) و سوپر ست های سنگین برای افراد لاغر ضرر نداره؟؟؟ چون معمولا ست های۳به بالا با تکرار بیشتر از ۱۰ برای تفکیک هست البته ببخشید که من نظری دادم چون از جایی شندیم اگه اشتباه میگم لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  1. با سلام
   دوست عزیز,در صورت ممکن مقاله را دوباره و با دقت مرور کنید…
   جواب سوال اولیتان در مقاله به وضوح مشاهده میشود : توجه این برنامه فقط برای بدنسازان متوسط و پیشرفته با سابقه طولانی در تمرین طراحی شده است و به هیچ وجه برای بدنسازان مبتدی توصیه نمی شود.
   و در پاسخ سوال دومیتان : اگر به دنبال جلو بازویی “حجیم و تفکیک شده” هستید این مقاله ویژه را تا انتها دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس