چیزی که باید در مورد سینتول بدانید

چیزی که باید در مورد سینتول بدانید

- in داروها
24353
۰

تک اندام

بعضی از افراد دست به کارهایی میزنند که باعث بد جلوه دادن ورزش بخصوص  بدنسازی در نزد عموم میشوند بی آنکه اغلب مردم به این فکر کنند که بدنسازی یک ورزش برای تندرستی و نشاط  است سواستفاده ها با روح ورزش سازگار نیست .
سایت تک اندام امروز اشاره ای به دارویی پر خطر میکند این دارو به عوارضی از قبیل آکنه و نوک سینه ختم نمی شود و افزایش احتباس آب در بدن را نیز سبب نمی گردد ولی در نقطه تزریق موجب تجمع شدید آب میان بافتی شده و افزایش حجم خیره کننده ای در محل تزریق می دهد که با درد شدید نیز همراه است و به همین دلیل نیز در ترکیب این دارو از داروی بی حس کننده لیدوکایین نیز استفاده شده است تا از درد ناحیه تزریق کم کند.

این دارو اگر چه دارویی استروئیدی است ولی به هیچ عنوان آن را نمی توان جزو داروهای استروئیدی آنابولیک دسته بندی کرد.
این دارو مستقیما در داخل عضلات هدف که معمولا شامل عضلات کوچک همانند جلو و پشت بازو و دلتوئید و کول و غیره می شوند نیز تزریق می شود و هرگز کسی را نمی توان یافت که این دارو را مثلا در ران ها خود تزریق کرده باشد.

تزریق این دارو در ساق پا نیز معمول بوده است ولی در عضلات سینه ای نیز معمولا این دارو را تزریق نمی کنند .
تزریق این دارو موجب ایجاد التهاب شدید در نقطه تزریق می شود و این التهاب نیز موجب افزایش شدید ولی آنی و گذرای حجم در ناحیه تزریق می شود.

این افزایش حجم مربوط به تشدید رشد در این ناحیه نبوده و بیشتر به افزایش حجم ناشی از نیش مار و عقرب شباهت دارد با این تفاوت که سفتی و شکل و شمایل عضله را به خود می گیرد و برای فریب داوران و تماشاچی ها و حتی برای فریب خود ورزشکاران کاربرد دارد.

تزریق این دارو معمولا از یک الی دو هفته مانده به رقابت ها آغاز می شود و تزریق این دارو موجب افزایش حتی چند سانتی متری حجم در عضلات هدف می شود.
به دلیل اینکه این اثر کاملا موقتی و زود گذر است پس از ۲۴ ساعت با افت شدید حجم حاصل شده از مصرف این دارو رو در رو می شوید.

معمولا ورزشکاران یک میلی لیتر از این دارو را در عضلات هدف خود تزریق کرده و این روند را به مدت ۴ الی ۷ روز ادامه می دهند و سپس دز مصرفی را به ۲ میلی گرم در هر عصله افزایش می دهند و این روند را نیز به مدت ۳ الی ۷ روز ادامه می دهند.

افزایش آنی حجم و همچنین سفتی عضلات با مصرف این دارو دیده شده است ولی زمانی که رقابت ها به اتمام می رسد معمولا حجم حاصل شده از مصرف این دارو نیز به خودی خود و در کمتر از چند روز از بین می رود و تنها عوارض آن است که باقی میماند و گاه تا سال ها باید با این عوارض گوناگون دست و پنجه نرم کرد.
جالب اینجاست کسی که سینتول تزریق میکنه برای عضلاتش تاریخ مصرف میذاره یعنی اینکه بعد از یه مدت عضلاتس باید برن زیر تیغ جراحی تا این روغن گندیده شده و محبوس شده از عضله خارج شود.
در بسیاری از موارد دیده شده عصب عضلاتی که به آنها سینتول تزریق شده از کار می افتد……اینهم به خاطر تاثیر لیدوکایین سینتول روی اعصاب میباشد.
شایعات بسیار است. کم نیستند کسانی که سینتول را برای افزایش حجم عضلانی پایدار مصرف کرده و یا آن را برای همین منظور به ورزشکاران نگون بخت ایرانی تجویز می شود. جالب است بدانید که این دارو اگرچه در دسته استروئیدها تقسیم بندی شده و در آن گروه نیز جای می گیرد اما انتظار افزایش حجم ماندگار داشتن از این دارو از باور کردن سراب نیز احمقانه تر است. تزریق این دارو که معمولا در عضلات مورد تمرین و یا خاص نیز صورت می گیرد با التهابی که در ناحیه تزریق ایجاد کرده و منجر به تجکع آب میان بافتی در ناحیه تزریق می شود با افزایش آن یحجم در آن ناحیه همراه بوده و ورزشکاران زود باور و کم اطلاع را نیز فریب می دهد. مصرف این دارو اگرچه در روز مسابقه و یا چند روز قبل از آن می توان با اندک تغییر ناپایداری که در حجم عضلات ایحاد می کن داوران را فریب دهد اما افزایش حجم ناشی از تزریق این دارو در طی مدت زمان کوتاهی از بین رفته و ورزشکار را در عزای حجم بر باد رفته عضلات داغدار می کند.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

سس‌های کنجدی، سس‌های کم کالری

سس کنجد رژیمی محصول شرکت عقاب داستان‌های زیادی