فیلم ایرانی حقیقت با بازی بیت الله عباسپور

فیلم ایرانی حقیقت با بازی بیت الله عباسپور

- in اخبار روز پرورش اندام
6721
۰

baitollah in movie

تک اندام : فیلم “حقیقت” یکی از مهیج ترین فیلمهای رزمی اکشن جهان است.

استاد هنرهای رزمی سید علی میر باقری ، قهرمان بدنسازی جهان بیت الله عباسپور و قهرمانان و اساتید جهانی هنرهای رزمی در این فیلم حضور خواهند داشت , فیلم در مرحله پیش تولید است.

“یکی از بزرگترین فیلمهای رزمی جهان” که در مورد این فیلم گفته می شود به این خاطر است که برای اولین بار در جهان حدود ۱۰ قهرمان و استاد جهانی از ده سبک مطرح هنرهای رزمی در این فیلم حضور دارند .

فیلم به زبان انگلیسی و بین المللی است و بازیگران از کشورهای مختلف مثل هند – روسیه – چین – کره – ترکیه – آلمان و فرانسه… خواهند بود.

فیلم در ژانر اکشن رزمی معناگرا می باشد. در این فیلم صحنه های متعددی از تعقیب و گریز (موتور و ماشین) – جنگی – عاطفی – رزمی – معناگرا – خواهید دید.

عوامل فیلم از حرفه ای های سینما و از کشورهای مختلف می باشند. تصاویری نمونه و برای معرفی رزمی و قهرمانان رزمی حاضر در فیلم ساخته شده و همراه تیزرهایی بزودی

خواهد آمد. همه جزئیات مربوط به این فیلم بزودی خواهد آمد که تصاویر تمرینات و فیلمبرداری ها و مراحل پیش تولید رونمایی می شود.

آقای سید علی میرباقری، استاد هنرهای رزمی و قهرمان فیلم حقیقت متخصص در کارگردانی رزمی و اکشن هستند. تعدادی از بازیگران فیلم “حقیقت ” انتخاب شده اند ، ولی

اکثر بازیگران مشخص نشده اند و کارگردان فیلم حقیقت آقای سید علی میرباقری در بین بازیگران کشورهای مختلف مانند روسیه ، چین ، هند ، کره ، ترکیه ، ایران ، آلمان ،

فرانسه ، … در حال بررسی و گزینش میباشد .

haghighat-movie1

haghighat-movie2

haghighat-movie3

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس