5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

jonob-shargh-teh

تک انداممسابقه پرورش اندام و بادي کلاسيک جنوب شرق تهران آخر هفته گذشته در ورزشگاه آیت‌الله سعیدی انجام شد. در این رقابت ها که به سرپرستی عباس اسماعیلی رییس و امیرعباس نیک فرجام، دبیر هیات پرورش‌اندام جنوب شرق با حضور 130 شرکت کننده انجام شد، در نهایت نتایج زیر بدست آمد:

گروه سنی جوانان:
75- کیلو: 1- امیرمحمدی 2- یونس فدائی 3- شایان یوسفی 4- سپهر امیرشاهرخ 5- شایان امیریان
75+ کیلو: 1- کامبیز صمدی 2– عباس امیدفر 3- حسین مصلح 4- علی غیاثی 5- داود لطیفی
نتایج پیشکسوتان: 40 تا 49 سال
وزن 70 کیلو: محمدرضا سعیدی مقدم
وزن 80 کیلو: سعید مصلحت
وزن 90- کیلو: 1- محرم حیدر واقعی 2- محمدرضا پاشایی
وزن 90+: 1- محمد درویشعلی 2- سعید عینعلی عراقی
رده سنی 50 تا 59 سال: اصغر قاسم زاده

پرورش‌اندام بزرگسالان
وزن 55 کیلو: 1-محمد سرمدی 2- مرتضی حیدری 3- اشکان برخورداریان
وزن 60 کیلو: 1- مسعود رضائی نو 2- حمید علیزاده
وزن 65 کیلو: 1- احسان مهجوری 2- مهدی واحدی 3- حسین سلیمی گران
وزن 70 کیلو: 1- مهدی وجدان 2- مهدی رحمتی 3- حسن نریمانی
وزن 75 کیلو: 1 ایمان صفرزاده 2- عسگر میرزایی 3- صمد محرمی 4- میلاد انصارپور 5- علیرضا دربندی
وزن 80 کیلو: 1- مجید امیدفر 2- مهدی گورانی 3- سیاوش صمدی 4- مرتضی زندیه 5- مهدی فتح‌اللهی
وزن 85 کیلو: 1- احسان زارع 2- ابوالفضل مشایخی 3- وحید محمدی 4- حسینعلی مهدوی 5- حمیدرضا جهانشاء
وزن 90 کیلو: 1- سیدمحمد امین میرنظری 2- امین پور جعفر 3- امین تقوی 4- حسین شعبان‌پور
وزن 100 کیلو: 1-مهدی محمدی 2- علیرضا موسوی زاده 3- مصطفی شاه حسینی 4- حامد غلامی 5- محسن پوراکبری
100+ کیلو: 1- حسن خسروآبادی 2- سعید خانه‌ساز 3- محمد طیبی 4- حمید افشاری 5- پرویز قجر

نتایج بادی کلاسیک:
گروه قدی 168 سانتی‌متر: 1- سعید خلیلی 2- رضا رمضانی 3- سپهر امیرشاهرخ 4- امیرحسین سلطانی‌ها
گروه قدی 171 سانتی‌متر: 1- علی گران‌نظر 2- رسول مسلمی‌فر 3- علی نقی‌زاده 4- مجید صفرآبادی 5- حسن کاظمی
گروه قدی 175 سانتی‌متر: 1- مجتبی شریفی 2- رسول عباسی 3- حمید ماندی 4- آرش خوانساریان 5- میلاد ظهرابی
گروه قدی 180 سانتی‌متر: 1- امیر میرزازاده 2- معین ‌اشرف‌زاده 3- مسعود خانی 4- محمدرضا امیرجلالی 5- حسین کامرانی
گروه قدی 180+ سانتی‌متر: 1- شاهین فریدپور 2- مهران خدادادی 3- مرتضی صادقی‌نژاد 4- فرزاد ارغوان 5- مهرداد علیزاده

نتایج تیمی پرورش‌اندام:
1- تیم MDM به مربیگری مجید مظفری و مصطفی دین‌محمدی
2- تیم لاله‌گون و دهقانی
3- تیم گستر به مربیگری امیرعباس نیک فرجام و رضا خدایاری

نتایج تیمی بادی کلاسیک:
1- تیم گستر با مربی‌گری امیرعباس نیک فرجام و رضا خدایاری
2- تیم امیرکبیر با مربی‌گری مرتضی اینانلو
3- تیم MDM با مربی‌گری مجید مظفری و دین محمدی

ارسال نظر

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE