نتایج مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک گیلان ۱۳۹۳

نتایج مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک گیلان ۱۳۹۳

- in اخبار روز پرورش اندام
1467
۰
gilan-mosabeghat

gilan-mosabeghat

تک اندامنتایج مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک گیلان ۱۳۹۳ . نوزدهمین دوره مسابقات پرورش‌اندام و بادی‌کلاسیک استان گیلان، یادبود شادروان محمد ذات‌پرور، هفته گذشته برگزار شد. در این رقابت‌ها در رده سنی بزرگسالان در اوزان ۵۵ تا ۱۰۰+ کیلو به ترتیب ….

محمد صالح میرزا محمدی از املش، مازیار جعفری از تیم مسعود ذات پرور رشت، عادل برزگر از عصربدن رودسر، مهدی داشته از امپراطور کلاچای، هادی پاینده از راد کلاچای، مهران رحیمیان از باشگاه رحیمیان

رشت، مهدی علیزاده از تیم مسعود ذات‌پرور رشت، عباس قاسمی از راد کلاچای، صالح باستی ازتیم مسعود ذات‌پرور رشت و محمد کرد رضا از عصر بدن رودسر به مقام قهرمانی رسیدند. در رده بندی تیمی نیز تیم راد کلاچای با ۸۹ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های مسعود ذات‌پرور رشت و عصر بدن رودسر نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش قهرمان قهرمانان نیز عباس قاسمی به عنوان اورال پرورش‌اندام انتخاب شد.
رقابت‌های بادی کلاسیک نیز در ۵ گروه قدی انجام شد که در آن‌ها مازیار جعفری از مسعود ذات‌پرور رشت، معین ذات پروراز مسعود ذات‌پرور رشت، مهدی محمدی از ستاره گلسار رشت، مهیار ذات‌پرور از تیم مسعود ذات‌پرور رشت و حماد فلاحت منش از ستاره گلسار رشت بر سکوی نخست ایستادند و در رده بندی تیمی این بار تیم مسعود ذات‌پرور رشت با ۶۴ امتیاز بالاتر از تیم‌های ستاره گلسار و آریان رشت ایستاد. معین ذات‌پرور علاوه بر قهرمانی در گروه قدی ۱۷۱- سانتی متر به عنوان قهرمان قهرمانان نیز برگزیده شد.
رضا بختیاری و میلاد فرخی کوه یخی نفرات برتر جوانان بودند و در رده پیشکسوتان هم اسماعیل شفقت مرادی، رضا صفایی، شهریار پیچایی، محمدرضا فتوحی و مصطفی محصل قهرمان شدند.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس