5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

تک اندام ساسپنشن Suspension قوی ترین و قدیمیترین نوع استر های تستوسترون است که محلول درآب بوده و در بین ورزشکاران ورزش های قدرتی طرفداران زیادی دارد.

گزارش شده که قدرت تولید شده در بدن با مصرف این نوع استر از سایر استر ها به مراتب بیشتر می باشد .این افزایش قدرت که به سرعت پس از مصرف ایجاد می گردد . ولی اثرات آنابولیک تنها تا 2-3 روز در جریان خون فعال میباشد ولی به سرعت استر فوق توسط کبد غیر فعال میگردد .


اکثرورزشکاران به علت دوام اثر پایین دارو به صورت روزانه از آن استفاده می کنند و دوز موثر مصرف دارو بصورت روزانه بین ۵٠ تا ١٠٠ میلی گرم در روز می باشد .

مقالات ارائه شده در بخش استروئیدها و داروهای نیروزا،صرفا جهت افزایش اطلاعات شما در زمینه این داروها می باشد. ضمنا مقادیر گفته شده در این مقالات جنبه تئوری دارند و استفاده از این دارو ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

بسیار مشخص است که برای مصرف یک دوره از آن نیاز به تزریق های زیاد و متوالی هر روزه دارید . که برای تزریق نیاز به تزریق عمیق عضلانی ما نند سایر انواع استر ها ندارید و حتی با سرنگ انسولین هم میتوان آن را تزریق کرد .
اگر چه قدرت وحجم حاصل ازاستر فوق بسیاربالاست ولی عوارض جانبی آندروژنیک بالایی را نیز به همراه دارد و باعث افزایش سریع استروژن در سطح خون شده و آن نیز به نوبه خود باعث ایجاد خواص استروژنی بالا از جمله حبس آب و نمک و ژنیکوماستی می گردد .
از این رو مصرف دارو فوق بدون استفاده از آنتی استروژن ها شبیه نولوادکس و کلومیفن و غیره بسیار مضر و خطرناک است و عوارض جانبی آن به سرعت و بیشتراز سایر استرها نمایان می گردد. فشار خون و عملکرد کلیه ها و کبد باید در طول دوره به دقت کنترل گردد و همیشه بخاطر داشته باشید که مصرف داروهای سریع اثر و قوی حتما ب ا خاصیت آندروژنیک و استروژنی بالا نیز همراه است و حرفه ای هایی شبیه کولمن حداکثر هفته ای یک بار چکاب کامل شده وسطح هورمونهای کبد آنها مورد آزمایش قرار می گیرد
و بخاطر داشته باشید با مصرف دارو های فوق حتم ا برای بازگرداندن سلامتی از دست رفته خود نیاز به آنتیاستروژن ها و داروهای مدر و آنتی آکنه ها و داروهای ضد ریزش مو دارید .
موثر ترین دوز مصرفی آن بین ۵٠ تا ١٠٠ میلی گرم در طول روز می باشد.

About the author

ایمیل : Mag.Takandam@Gmail.Com

2 Responses
  1. omid

    سلام خسته نباشید
    بعد از حدود یک سال و نیم بدنسازی و استفاده از گینر و کراتین و گلوتامین.اکنون میخواهم برای اولین بار دوره استروئیید برم؟میشه بگید چه استروئید های بردارم؟ممنون

    1. mostafa

      هیچ اطلاعی از تیپ بدنی و یا ضعف و قوت بدن شما ندارم باید عکس بفرستی از بدنت تا بتونم راهنمایی کنم

ارسال نظر