5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

ordo-bazbini

تک اندام : در پایان اولین مرحله بازبینی فنی، نفرات اعزامی به مسابقات پرورش اندام قهرمانی جوانان و پیشکسوتان جهان مشخص شدند.

به گزارش تک اندام  به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در جلسه بازبینی فنی که صبح امروز ( چهارشنبه 5 شهریور) با حضور اعضای کمبته فنی فدراسیون متشکل از محمد نصیری، امید جبلی، کامران علیشاهی، سامان سرابی، علی تبریزی، حمید ملکی، محمد علی عبدالهی و محسن شاکری در آکادمی فدراسیون برگزار شد، این نفرات جواز حضور در اردوهای آمادگی را بدست آوردند:

در رده سنی جوانان و در وزن به اضافه 75 کیلو گرم بهروز و مظاهر تابانی انتخاب شدند و این در حالی است که برای وزن منهای 75 کیلوگرم ایران نماینده ای در مسابقات جهانی نخواهد داشت.

در گروه سنی پیشکسوتان و در رده سنی 40 تا 49 سال باقر نصرت نژاد و علیرضا نیکپور نمایندگان وزن منهای 80 کیلو گرم، در وزن منهای 90 کیلو گرم فیض اله رضایی و در دسته وزنی به اضافه 90 کیلو گرم علیرضا استقامت و مرتضی وهاب زاده نظر کمیته فنی را به خود جلب کردند.

در نهایت محمود زارع نیز به عنوان نماینده دسته وزنی منهای 80 کیلوگرم رده سنی 50 تا 59 سال انتخاب شد

محمد نصیری نایب رییس و عضو کمیته فنی فدراسیون پس از پایان جلسه بازبینی به سایت فدراسیون گفت: این نفرات دهم مهر ماه برای حضور در مسابقات جهانی عازم کشور مکزیک خواهند شد. وی افزود: تاریخ اردوی آماده سازی نفرات شده متعاقباً اعلام خواهد شد.

نصیری در پاسخ به این سئوال که جلسه بازبینی تیم ملی بزرگسالان جهت اعزام به رقابتهای جهانی برزیل چه زمانی تشکیل خواهد شد، گفت: همانطور که قبلاً اعلام کردیم مدعوین رده بزرگسالان 20 شهریور به جلسه بازبینی می آیند تا تکلیف نفرات اعزامی پس از آن مشخص شود.

ارسال نظر

Yekghadami

You can now follow us on telegram channel

JOIN CHANNEL
CLOSE