مسکو میزبان چهارمین مستر المپیای آماتورها Mr.Olympia Moscow 2014

مسکو میزبان چهارمین مستر المپیای آماتورها Mr.Olympia Moscow 2014

- in اخبار روز پرورش اندام
827
۰

olympia-moscow

تک اندام : چهارمین دوره مسابقات مستر المپیای آماتورها به میزبانی مسکو روسیه طی روزهای ۷ تا ۹ آذر ماه برگزار می شود. به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات مستر المپیای آماتورها در هشت وزن منهای ۷۰، ۷۵، ۸۰، ۸۵، ۹۰، ۹۵، ۱۰۰ و به اضافه ۱۰۰ کیلو گرم برگزار می شود، ضمن اینکه قهرمان اوورال این مسابقات موفق به دریافت کارت حرفه ای خواهد شد.

طبق اعلام کمیته برگزارکننده این مسابقات، به نفر اول اوزان هشتگانه ۳۰۰۰، نفرات دوم ۱۵۰۰ و نفرات سوم ۱۰۰۰ دلار جایزه نقدی اهدا خواهد شد و قهرمان قهرمانان این رقابتها علاوه بر کارت حرفه ای، صاحب ۶۰۰۰ دلار جایزه نقدی می شود.

رضا سلطانی، مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پاسخ به این سوال که آیا تیمی از ایران در این رقابتها شرکت خواهد کرد، گفت: تیمی تحت عنوان تیم ملی در این مسابقات حضور پیدا نمی کند، اما فدراسیون از تیم های باشگاهی برای شرکت در این رقابتها حمایت خواهد کرد.

گفتنی است پیش از مسکو، شهرهای لندن، منامه و کویت میزبانی مسابقات مسترالمپیای آماتورها را در سالهای ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ برعهده داشتند. این مسابقات زیر نظر فدراسیون جهانی IFBB برگزار می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس