مسابقات بدنسازی گرند پریکس کره ۲۰۱۴ با کسب مدال برنز بیت الله عباسپور

مسابقات بدنسازی گرند پریکس کره ۲۰۱۴ با کسب مدال برنز بیت الله عباسپور

- in اخبار روز پرورش اندام
2532
۱
grand-prix2014-korea

grand-prix2014-korea

 تک اندام : بازم هم افتخار آفرینی دیگر…! اسطوره پرورش اندام ایران تنها یک هفته بعد از مسابقات مستر المپیا ۲۰۱۴ و کسب عنوان پنجمی دسته ۲۱۲ ، با اینکه ۵ مرد برتر این رقابت جواز حضور در المپیا ۲۰۱۵ را در دستان خود میدیدند، اما بسیاری از ایشان و از جمله قهرمان خوب کشورمان در رقابت حرفه ای کره شرکت نمودند که حاصل آن کسب مدال برنز این رقابتها توسط بیت الله عباسپور بود.

در پی تماس تلفنی با بیت الله عباسپور ، اسطوره پرورش اندام ایران در خصوص این رقابت گفت : رقابت خوب و سطح بالایی بود و اکثر قهرمانان حاضر در المپیا در این رقابت حاضر بودند، تلاشم برای این مسابقه این بود که بتوانم با آمادگی بهتری ظاهر شده و به عنوانی بهتر از المپیا دست یابم که به لطف خدا به آن دست یافتم.
جیمز فلکس لوییس در پایان این رقابت به من گفت: من و تو باید اول و دوم میشدیم، و گفت باید اعتراف کنم واقعا ازت میترسم! وی همچنین به من گفت: امسال در این سه مسابقه قبل از المپیا خستت کردن و من به شخصه اصلا از آن داوری ها راضی نیستم.

بیت اله عباسپور در پایان این مکالمه تلفنی از همه آنهایی که او را با دعای خیرشان بدرقه کردند و برایش انرژی مثبت فرستادند تشکر نمود و از همه خواست تا در مسابقات پیش رو دعای خیرشان را از وی دریغ ننمایند.

باید اظهار نماییم جملات “فلکس لوییس” درخصوص “قهرمان رقابت حرفه ای نوردیک در رده سنگین وزن در سال گذشته” کاملا درست است، چرا که در رقابت حرفه ای نیویورک پرو ۲۰۱۴ ، داوران در اقدامی عجیب رای به برتری آرون کلارک و گای سیسترنینو داده بودند، اما بیت اله در مسترالمپیا ۲۰۱۴ بالاتر از کلارک و سیسترنینو قرار گرفت (کلارک ششم و سیسترنینو هشتم شد) و در این رقابت نیز سیسترنینو به عنوانی بهتر از هفتمی دست نیافت!

نتیجه این رقابت :
۱٫ جیمز فلکس لوییس
۲٫ خوزه ریموند
۳٫ بیت اله عباسپور
۴٫ سامی حداد
۵٫ دیوید هنری
۶٫ هیدتادا یاماگیشی
۷٫ گای سیسترنینو

نکته جالب توجه در این مسابقه ششم شدن یاماگیشی بود که خود نشان از ناگفته های بسیاری در خصوص چهارمی مشکوک وی در مستر المپیا ۲۰۱۴ دارد!!!

باسپور یک هفته پس از این رقابت در تاریخ ۴ اکتبر میبایست در مسابقه حرفه ای پراگ در دسته ۲۱۲ پوند شرکت نماید.

با آرزوی موفقیت برای اسطوره پرورش اندام ایران در مسابقات آتی

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. ماشالله استاد بیتووووو … مسابقاتو بکوب برو جلوووو…

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس