اویسی قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک اسپانیا ۲۰۱۴

اویسی قهرمان مسابقات آرنولد کلاسیک اسپانیا ۲۰۱۴

- in اخبار روز پرورش اندام
2006
۰
oveise

oveise

تک اندام : اویسی,قهرمان دسته ۹۰ کیلوگرم کشوری از چند سال پیش پا به عرصه‌های بین‌المللی گذاشت ودر فدراسیون NABBA توانست در بالاترین رقابت‌ها قهرمان شود. مرتضی اویسی پاک‌نیت بعد از یک سال دوری از رقابت‌های NABBA سال گذشته در مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا شرکت کرد. اما نتوانست موفق باشد اما حالا او در بالاترین جایگاه آرنولد کلاسیک قرار دارد.

قهرمانی او در دسته ۹۵ کیلوگرم مسابقات آرنولد کلاسیک عنوانی بود که امید را به جمع ۱۳ نفره بدنسازان ایرانی حاضر در اسپانیا بازگرداند.
اویسی درباره قهرمانی خود به ما اینچنین گفت: امسال پای هواپیما ۵/۹۵ کیلو بودم و در وزن‌کشی ۹۶ کیلو وزن کشیدم. در ابتدا نظرم شرکت در دسته ۱۰۰ کیلوگرم بود، اما از آنجا که دسته ۹۵ کیلوگرم اضافه شده بود، تصمیم گرفتم در این دسته وزنی خودم را محک بزنم.
در دسته ۹۵ کیلوگرم ۱۲ نفر وزن کشیدند، اما به نظر خودم دسته ۹۰ کیلوگرمی که سال گذشته شرکت کردم سخت‌تر بود.
پاک‌نیت همچنین گفت: من همیشه بدنم را در حد ۵۰ درصد آماده نگه می‌دارم، امسال مدت ۶ هفته وقت داشتم تا خودم را آماده کنم و از آمادگی بدنی‌ام راضی بودم. وقتی برای اورالی روی صحنه رفتم در انتها که آرنولد روی صحنه آمد با من صحبت کرد و از استایل بدنی‌ام تعریف کرد.
این خیلی برایم خوشحال‌کننده بود. در این رقابت‌ها آقای پژمان فزون‌خواه به عنوان مدیر تیم خیلی زحمت کشیدند و همه چیز را برای ما فراهم کردند که باید از همین جا از ایشان و همراهان تیم تشکر کنم.
اویسی درباره مسابقه بعدی خودش گفت: هدفم شرکت در مسابقات مسترالمپیای آماتوری روسیه است و دوست دارم بتوانم کارت حرفه‌ای بگیرم. در این راه هم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم. من زندگی کاملاً حرفه‌ای دارم و صبح تا شب در باشگاه تمرین و کار می‌کنم.
در انتها می‌خواهم از پدر و مادرم و به خصوص همسرم تشکر کنم که در تمام این مدت از من حمایت کردند. همسر من همیشه مثل یک دوست در کنار من بوده و هست. مدالم را به پسر یک ساله‌ام تقدیم می‌کنم.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس