ملی پوشان پرورش اندام ایران فردا برای فتح سکوهای جهانی پرواز میکنند

ملی پوشان پرورش اندام ایران فردا برای فتح سکوهای جهانی پرواز میکنند

- in اخبار روز پرورش اندام
920
۰
brazil-bodybuilding-champions2014

brazil-bodybuilding-champions2014

تک اندام : تیم ملی پرورش اندام ایران بامداد فردا تهران را به مقصد برزیل برای حضوری مقتدرانه در رقابت های جهانی ترک می کند.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نمایندگان پرورش اندام کشورمان ساعت ۴:۱۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه تهران را به مقصد برزیل به منظور حضور در مسابقات قهرمانی پرورش اندام جهان ۲۰۱۴ ترک می کنند.

وزن کشی ورزشکاران روز پنجشنبه ۲۲ آبان، مرحله مقدماتی این رقابت ها روز جمعه ۲۳ آبان و فینال کلیه اوزان روز شنبه ۲۴ آبان ماه پیگیری خواهد شد.

این رقابت ها در ۱۰ اوزان ۶۰-، ۶۵-، ۷۰-، ۷۵-، ۸۰-، ۸۵، ۹۰، ۹۵، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می شود و هر کشور حق شرکت دادن ۹ نفر در اوزان دهگانه را دارد و تیم ملی پرورش اندام کشورمان با ترکیب کامل به میدان می رود.

به اعتقاد کارشناسان تیمی که به جام شصت و هشتم جهان می رود یکی از بهترین تیم هایی است که در سالهای اخیر راهی رقابتهای جهانی می شود.

مهدی حیدری در ۷۰-، سجاد نیکنام در ۷۵-، بابک اکبرنیا و علی رستمی در ۸۰-، هادی چوپان در ۸۵-، خلیل اسدی در ۹۰-، مهدی عیاری در ۹۵-، رضا نوری آرا در ۱۰۰- و اسحاق قویدل در ۱۰۰+ کیلو گرم نفرات اعزامی کشورمان به مسابقات قهرمانی جهان برزیل است.

این تیم را محمد نصیری، علی تبریزی و وحید اکبرزاده به عنوان کادر فنی هدایت می کنند. ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کند.

گفتنی است، پیش از آغاز مسابقات قهرمانی جهان جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی نیز برگزار می شود تا طی آن میزبانی ایران برای پیکارهای جهانی سال ۲۰۱۵ مورد بررسی و تأیید قرار بگیرد.

همچنین نمایندگان کشورمان چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۲:۱۰ بامداد برزیل را ترک خواهد کرد.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس