فینالیست شدن ۸نفر از نماینده های ایران در مسابقات جهانی برزیل ۲۰۱۴

فینالیست شدن ۸نفر از نماینده های ایران در مسابقات جهانی برزیل ۲۰۱۴

- in اخبار روز پرورش اندام
1902
۲
brazil-bb2014

brazil-bb2014

تک اندام : ۸ ملی پوش شایسته پرورش اندام کشورمان با راهیابی به فینال اوزان خود، امروز (شنبه ۲۴ آبان) برای کسب نشان پیکارهای جهانی به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۴ برزیل روز گذشته برگزار شد و ۸ نماینده از ۹ پرورش اندام کار اعزامی کشورمان به فینال مسابقات راه یافتند.

مهدی حیدری در ۷۰-، سجاد نیکنام در ۷۵-، بابک اکبرنیا و علی رستمی در ۸۰-، هادی چوپان در ۸۵-، خلیل اسدی در ۹۰-، مهدی عیاری در ۹۵- و اسحاق قویدل در ۱۰۰+ کیلو گرم نفرات راه یافته به فینال مسابقات قهرمانی جهان برزیل هستند.

رضا سلطانی، مدیر سازمان تیم ملی و سخنگوی فدراسیون با اعلام این خبر، اظهار داشت: بجز رضا نوری آرا در ۱۰۰- به دلیل بیماری ( آنفولانزا) نتوانست با آمادگی کامل به روی صحنه برود، سایر ملی پوشان با راهیابی به فینال بار دیگر نشان دادند که پرورش اندام ایران یکی از قطب های جهان است.

سلطانی در ادامه اظهار داشت: برای کسب عنوان قهرمانی جهان، تیم مصر حریف جدی ایران محسوب می شود که امیدوارم بچه ها با هماهنگی، اتحاد و انسجامی که با یکدیگر دارند، بتوانند قهرمانی را از این حریف سرسخت پس بگیرند.

گفتنی است فینال مسابقات پرورش اندام قهرمانی ۲۰۱۴ جهان امروز ساعت ۱۷ به وقت برزیل برگزار می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

2 Comments

  1. با سلام .رضا نوری ارا به دلیل آنفولانزا نبوده بیماریش! جهت اطلاع شما عرض می کنم تیم ملی ایران پاش و داغون کردن!تمام پاش عفونت شده……..لطفا اطلاع رسانی کنید تا واقعیت رو همه بدونن.

    1. در این موضوع هیچ اطلاعی در هیچ جا ثبت نشده.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس