نتایج مسابقات مستر المپیا آماتوری روسیه با حاصل ۱۰ مدال افتخار آفرینان ایران

نتایج مسابقات مستر المپیا آماتوری روسیه با حاصل ۱۰ مدال افتخار آفرینان ایران

- in اخبار روز پرورش اندام
5477
۱

mr

تک اندام :تیم منتخب پرورش اندام ایران با کسب ۱۰ مدال رنگارنگ بیشترین سهم را از مدالهای توزیع شده در چهارمین دوره مستر المپیای آماتورهای جهان را داشت.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در آخرین روز ( شنبه ۸ آذر) مسابقات مستر المپیای آماتورهای جهان که با حضور ۸۲ ورزشکار از ۲۱ کشور در مسکو روسیه پی گیری شد، تیم اعزامی کشورمان به این رقابتها با سه طلا، سه نقره و چهار برنز به کار خود پایان داد.

در آخرین روز این مسابقات، بابک اکبرنیا در وزن منهای ۸۰ کیلو گرم، مرتضی مشایخ در وزن منهای ۹۰ کیلو گرم و مرتضی اویسی پاک نیت در وزن منهای ۹۵ کیلو گرم به مقام نخست اوزان خود دست یافتند و نشان طلا را به گردن آویختند.

حمید لکزایی در وزن منهای ۸۵ کیلو گرم، آیت نجد باقری در وزن منهای ۹۵ کیلو گرم و رضا باقرزاده در وزن منهای ۱۰۰ کیلو گرم مردان نقره ای پرورش اندام در مستر المپیای مسکو بودند.

سجاد محمدی در وزن منهای ۷۰ کیلو گرم، مصطفی اسکندری در وزن منهای ۸۰ کیلو گرم، مهدی پیرسراندیب در وزن منهای ۹۰ کیلو گرم و مجتبی نوترکی در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلو گرم با کسب نشان برنز مستر المپیای آماتورهای جهان را پشت سر گذاشتند.

علیرضا صاحب زمانی در وزن منهای ۹۰ کیلو گرم و امید سلیمانی دیگر فینالیست های تیم ایران بودند که به ترتیب با کسب عنوان چهارمی و پنجمی به کار خود پایان دادند.

براساس این گزارش، به نفرات اول هر وزن این رقابتها ۳۰۰۰ هزار دالار جایزه نقدی تعلق می گیرد و به نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب ۱۵۰۰ و ۱۰۰۰ دلار اهدا می شود.

قهرمان قهرمانان این مسابقات نیز علاوه بر جایزه ۶۰۰۰ هزار دلاری، جواز مستقیم پنجاه و یکمین دوره مسابقات مستر المپیای حرفه ای ( ۲۰۱۵) را بدست می آورد.

قهرمانان اوزان هشتگانه تا دقایقی دیگر برای تعیین اوورالی این رقابتها به روی صحنه می روند که خبر آن متعاقبا اعلام می شود.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. واقعا عملکرد خوبی داشتن

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس