اسپانیا میزبان ملی پوشان بادی کلاسیک ایران

اسپانیا میزبان ملی پوشان بادی کلاسیک ایران

- in اخبار روز پرورش اندام
893
۰
bodyclassic2014

bodyclassic2014

تک اندام : نمایندگان ملی پوش تیم بادی کلاسیک کشورمان چهارشنبه تهران را برای حضور در مسابقات جهانی بادی کلاسیک به مقصد مادرید اسپانیا ترک می کنند.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تیم بادی کلاسیک کشورمان بامداد چهارشنبه ۱۹ آذر ماه با ترکیب روح اله میرنورالهی دسته قدی ۱۶۸، جواد سلطانی و مهدی پروانی دسته قدی ۱۷۱، مجبتی ارزشمند دسته قدی ۱۷۵، محمد مهدی رانی پور دسته قدی ۱۸۰ و شاهین فرید پور دسته قدی ۱۸۰+ برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۴ تهران را به مقصد مادرید اسپانیا ترک می کند.

روز جمعه ۲۱ آذر ماه آیین وزن کشی رقابت ها انجام می شود و ملی پوشان کشورمان ۲۲ لغایت ۲۳ آذر به مصاف حریفان جهانی خود می روند و این ۶ برگزیده تیم ملی بادی کلاسیک کشورمان با هدایت رضا سلطانی، مدیر تیم های ملی فدراسیون و علی نعمتی بر سکوی مسابقات حاضر می شوند.

رضا سلطانی با اشاره به آمادگی بالای ملی پوشان خاطر نشان کرد: تیم از شرایط روحی و فیزیکی بسیار خوبی برخوردار است و اگر اتفاق نیافتید می توانیم از عنوان قهرمانی که سال گذشته در اتریش بدست آوردیم دفاع کنیم و قهرمانی جهان مجدداً تکرار شود.

گفتنی است ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کند و امید جبلی داور بین المللی فدراسیون در تیم داوری مسابقات جهانی بادی کلاسیک مادرید اسپانیا حضور دارد.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس