هنرجو خبر از برگزاری مسابقات مردان آهنین میدهد

هنرجو خبر از برگزاری مسابقات مردان آهنین میدهد

- in اخبار روز پرورش اندام
636
۰
honarjoo4

honarjoo4

تک اندام : رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۳۰۰ باشگاه پرورش اندام در کرمانشاه فعالیت می‌کنند گفت: بیش از ۱۰ هزار ورزشکار پرورش اندام در سطح شهر کرمانشاه فعال هستند.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شهاب هنرجو اظهار داشت: پرورش اندام از پرطرفدارترین رشته‌های ورزشی میان جوانان کرمانشاهی است و گرایش جوانان به این ورزش از سایر رشته‌های ورزشی بیشتر است.

رئیس هیات پرورش اندام استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات جام فجر خبر داد و افزود: این مسابقات بهمن ماه امسال به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با حضور بیش از۲۰۰ ورزشکار از سراسر استان در چارچوب انتخابی برترین‌های استان برگزار می‌شود.

هنرجو میزبانی مسابقات مردان آهنین را امتیازی بزرگ برای تقویت ورزش پرورش اندام در استان کرمانشاه دانست و بیان کرد: رایزنی‌های لازم برای برگزاری مسابقات بزرگ مردان آهنین به میزبانی شهرستان قصرشیرین در حال انجام است و در صورت تایید نهایی این رقابت‌ها اسفندماه امسال با حضور شرکت‌کنندگانی از سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی خواستار ترویج فرهنگ ورزش پاک و بدون دوپینگ در میان جوانان شد و گفت: پرورش اندام به عنوان ورزشی مفرح نقش زیادی در جذب جوانان به سمت ورزش ایفا می‌کند و عدم استفاده از داروها و مکمل‌های غیر‌مجاز باید به عنوان یک فرهنگ در سطح استان کرمانشاه نهادینه شود.

هنرجو با اشاره به ساماندهی ورزشکاران پرورش اندام در سراسر استان کرمانشاه افزود: شناسایی استعدادهای برتر به منظور ساماندهی و جذب جوانان در دستور کار هیئت پرورش اندام این استان قرار دارد.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس