مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور برگزار میشود

مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور برگزار میشود

- in اخبار روز پرورش اندام
863
۱
tafreshian-mochandazi

tafreshian-mochandazi

تک اندام : رئیس کمیته مچ اندازی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور انتخابی تیم ملی در تمام اوزان برگزار خواهد شد.

محمدرضا تفرشیان در گفتگو در خصوص فعالیت های این کمیته اظهار کرد: مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه در رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، پیشکسوتان ۴۰ سال، بیشتر از ۵۰ سال و بیشتر از ۶۰ سال در تهران برگزار می شود. همچنین معلولین نیز در این مسابقه می توانند شرکت کنند.

وی با اشاره این مطلب که رقابت ها در دو گروه بانوان و آقایان انجام می شود، گفت: هدف از برگزاری این مسابقه مشخص شدن ترکیب تیم ملی جهت اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ (۱۲ لغایت ۱۹ فرودین ۱۳۹۴) می باشد.

رئیس کمیته مچ اندازی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام افزود: برگزاری کلاس داوری درجه ۳ و ارتقاء ۳ به ۲ در برنامه های کمیته می باشد، ضمن اینکه و اولین دوره مربیگری مچ اندازی درجه ۳ در پاییز ۱۳۹۴ را در دستور کار قرار داده ایم.

تفرشیان ادامه داد: سال آینده ترافیک کاری خواهیم داشت. در تابستان ۹۴ مسابقات قهرمانی جهان- مالزی را پیش رو داریم و ۲ ماه قبل از آن رقابت های کشوری انتخابی تیم ملی را برگزار می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه تلویزیونی در رابطه با مسابقات مچ اندازی خواهید داشت، افزود: صحبت های اولیه انجام شده است و در حال رایزنی برای پخش برنامه تلویزیونی در خصوص مچ اندازی هستیم.

محمدرضا تفرشیان در مورد اقبال عمومی نسیت به مچ اندازی ابراز رضایت کرد و گفت: اولین دوره این مسابقات با استقبال ۴۰ نفر روبرو شد، اما دروه های بعد به حدود ۴۰۰ شرکت کننده فقط در رده بزرگسالان رسید. این نشان دهنده رشد این ورزش در بین جوانان است.

رئیس کمیته مچ اندازی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان خاطر نشان کرد: نگاه جدی تری در بخش بانوان این رشته داریم تا به طور رسمی فعالیت های این حوزه شروع به کار کند.

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. تماس با فدراسیون بدنسازی شهر حودتون داشته لاشید بهتون اطلاع میدن

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس