جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۵

جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۵

- in اخبار روز پرورش اندام
2030
۱
جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۵جایگاه بیت الله عباسپور در مستر المپیا ۲۰۱۵

mrolympia2015

تک اندام : درحالی که سال ۲۰۱۵ میلادی به تازگی آغاز شده و تا یک ماه دیگر هیچ مسابقه‌ای در سطح بدنسازی برگزار نمی‌شود، فهرست مردانی که تا امروز جواز حضور در مسابقات مسترالمپیای ۲۰۱۵ را به دست آورده‌اند، منتشر شده است. در رده آزاد، فیل هیث، کای گرین، شان رودن، دنیس ولف و دکستر جکسون که سال پیش اول تا پنجم شدند….

نیازی به حضور در مسابقات انتخابی ندارند و از هم اکنون جای آن‌ها در المپیای ۲۰۱۵ رزرو است.

به جز این ستارگان، رولی وینکلار، عیسی عبید، محمدعلی بن‌نوت، ویلیام بوناک و رانی راکل هم به خاطر قهرمانی در تورنمنت‌های مختلفی که در پاییز امسال برگزار شد، جواز حضور در رقابت‌های سال آینده را به دست آورده‌اند.

از جدول امتیازی هم که در نهایت ۵ نفر به مسترالمپیا راه می‌یابند، استیو کوکلو با ۱۱ امتیاز جایگاه بسیار خوبی دارد و از هم اکنون می‌تواند برای سال آینده برنامه‌ریزی کند. پس از کوکلو، جانی جکسون، روبرت پیوترکویچ و براد راو با ۷ امتیاز قرار دارند.

ویکتور مارتینز و دالیبور هایک هم ۵ امتیازی هستند و این به معنای آن است که بدنسازی مثل ویکتور مارتینز باید سال آینده برای حضور در المپیا، حضوری فعال در تورنمنت‌ها داشته باشد.
در رده بدنسازان ۲۱۲ پوندی (کمتر از ۹۶ کیلو) فلکس لوئیس، ادواردو کوریا، خوزه ریموند، هیده تادا یاماگیشی و بیت‌الله عباسپور همگی جایگاه تضمین شده‌ای در مسابقات سال آینده دارند و در جدول امتیازی احمد احمد با ۹ امتیاز صدرنشین است.

گای سیسترنینو، مارک داگ دیل و سامی الحداد دیگر بدنسازانی هستند که در جدول امتیازی حضور دارند و دیوید هنری، قهرمان اسبق مسترالمپیا هنوز نتوانسته جواز حضور در مسابقات سال آینده را به دست بیاورد.

 

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

1 Comment

  1. ماشالله به داداش بیت الله عباسپور عزیز – واقعا وقتی همچین خبرای خوبی از بیت ا… میشنویم،بهش افتخار میکنیم و براش از ته دل آرزوی بهترین هارو داریم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۱۰ اشتباه در تمرینات بدنسازی بانوان

دلایل خوبی‌ برای توجه مردم به مجلات فیتنس