5924 3351 026 7/24 پشتیبانی آنلاین

powerlifting-iran

تک اندام : مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های کشور پس از شناخته شدن برترین ها به پایان رسید.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پروش اندام، مسابقات پاورلیفتینگ (IPF) با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور در 4 رده سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان و پیشکسوتان طی روزهای 5 لغایت 9 اسفند ماه با حضور چشمگیر بیش از 350 ورزشکار در سالن ورزشی بعثت برگزار شد.

پس از 3 روز رقابت بین ورزشکاران این رشته در نهایت برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند:

نوجوانان
53 کیلوگرم
محمدعلی برومند / پوریادلاوری / آرش موسوی‌زاده

59 کیلوگرم
محمد مهدی شهبازیان / حمیدرضااحمدی / صفا بزرگ نیا

66 کیلوگرم
رزگار باباویسی / محمدرضا طبخ‌پز / بنیامین اسدی

74 کیلوگرم
رضا صمدی / سالار فلفلیان / پوریا حیدری

83کیلوگرم
محمدامین غرلاوی / حمیدرضا زارع / عباس زندی

93 کیلوگرم
شهاب نامجو / علی گلستانی / سجادبهادری

105 کیلوگرم
میرامیر رشیدی / احمدرضا محمودی / سعید بهادری

120کیلوگرم
مهدی نادری / سعیدکاظمی‌اصل / پیمان نژادی

120+کیلوگرم
نیما یاراحمدی / امیرحسین حسنی / امیرسالار داودی

جوانان
53کیلوگرم
عادل عظمی / یاسین شیخ ویسی / حسین بیات

59 کیلوگرم
محسن محمدپور / میثم آذرشب ورمزیار / مهدی رجبی

66 کیلوگرم
محمدرضا احمدی / محمدجواد حسین یزدی / عبدالغفار دریایی

74کیلوگرم
مهدی علینقیان / رشیدحیدری / مهرداد صادقی

83 کیلوگرم
امیررضا خلیلی / محمدعلی رجبی‌زاده / احسان میری

93کیلوگرم
سعید مشکل‌گشا / سجاد رویاوی / محمد حسین‌آبادی
105کیلوگرم
میلاد عباس‌آبادی / توحید نصیری / رضا مرادی

120+ کیلوگرم
محمدحسین حمزه / امین مرادی / حسین فلاحی

بزرگسالان
59 کیلوگرم
مهرداد ظفری / جمال غواصی / مجتبی سلمانی

66کیلوگرم
مسلم مسرور / وحیدشمسی / جوادالوندی

74کیلوگرم
حمیدحیدری / فرشیدجعفری / جوادامشاسفند

83کیلوگرم
سعیدشریفی / هادی ابراهیمی / مصطفی عبدالله مورک

93کیلوگرم
مهدی طهماسبی / محمدعلی‌محمدی / پوریا مشکل‌گشا

105کیلوگرم
علیرضا جهان‌شاهی / ایمان بوبری / علیرضا رضایی

120کیلوگرم
مجید دلیر / بهمن حلیمی / جوادبشرنیا

120+ کیلوگرم
امیرتوکلی / شهرام ساکی / محمدفاضلی

پیشکسوتان
59کیلوگرم
مستر1
سلیمان ابراف / خدادادصابری / غلامرضامحسنیان

مستر2
داود خلیل زاده / محسن کاویانی

مستر3
حسین خلیل زاده

66کیلوگرم
مستر1
صفرعلی فعله‌گری / حسین علی دیانت

مستر2
حسین علی هنری
مستر3
اردشیرهمدانیان

83کیلوگرم
مستر1
هاشم اسکندرنژاد / فریدون رمضانی / سیروس دشمن زیاری

مستر2
محسن انصاری / محمودکریمی

مستر3
صالح صالحی زاده / حسین سرشار / ذبیح‌الله شیبانی

مستر4
محمدحسن دانشور / عطا محمد میرزایی

74 کیلوگرم
مستر1
مروت جوادی / امیربهزادروئین / اسمعیل نوروزی

مستر2
کریم گرشاسبی / شاهپورکاکائی

مستر3
حسن عرب بازرانی / عباس علی پناهی / مسعود بیابانی

مستر4
منوچهر سرفراز / خالد صالحی

93 کیلوگرم
مستر1
جهانگیر بختیاری / حسین خجندی / جعفر علیزاده

مستر2
محمدحسین کمالی / مجتبی زعفرانی مقدم / محمدبهاءالدین عزیزی

مستر3
جبارعلی حاجی قلیزاده / اصغر غمخوار

مستر4
قربانعلی نقشینه / عباس روحانی

105کیلوگرم
مستر1
علیرضا نوروزی / علیرضایساولی / علیرضا عبداللهی

مستر2
اکبربهمن یار / ابوبکرشریفی / یحیی علی‌خانی

مستر3
عبدالله مالچی

مستر4
محمدرضافردین

120 کیلوگرم
مستر1
بهروزحیدریان / حسین عبدی زاده / کریم عزیزیان

مستر2
رسول صونه

120+ کیلوگرم
مستر1
مرتضی فرحی / مرتضی وهاب زاده / حسن مهری دستجردی

مستر2
حسن عرفانی / کوروش بیابانی

نتایج تیمی:

نوجوانان
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان اصفهان
51 امتیاز
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان
34 امتیاز
باشگاه برادران کریمی کرمانشاه 33 امتیاز

جوانان
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان اصفهان
57 امتیاز
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان زنجان
36 امتیاز
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان همدان
32 امتیاز

بزرگسالان
باشگاه سلیمانیه از شیراز 53 امتیاز
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان اصفهان
50 امتیاز
باشگاه ثامن‌الحجج کرمانشاه 47 امتیاز

پیشکسوتان

مستر 1
ثامن‌الحجج کرمانشاه 55 امتیاز
مجموعه فرهنگی ورزشی شهید قانع شهرضا
43 امتیاز
هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان تهران
42 امتیاز

مستر 2
1- هیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان دولت‌آباد اصفهان 48 امتیاز
2- سقز کردستان 27 امتیاز
3- ایمان مازندران 24 امتیاز

مستر 3
1- کارون زرین‌شهر اصفهان 26 امتیاز
2- کانون قدرت مازندران 24 امتیاز
3- باشگاه‌مهران کردستان 20 امتیاز

قهرمان قهرمانان

نوجوانان : محمدامین غلاوی ازهیأت بدنسازی و پرورش‌اندام استان اصفهان
جوانان: مهدی نادری از باشگاه امام‌حسن شیراز
بزرگسالان: مهدی طهماسبی از باشگاه ثامن‌الحجج کرمانشاه

پیشکسوتان:

مستر 1: جهانگیر بختیاری کرمانشاه
مستر 2: کریم گرشاسبی اصفهان
مستر 3: جبارعلی حاجی‌قلی‌زاده آذربایجان‌غربی

رحیم عسگری، مرتضی جان‌قربان، جعفر کریمیان، علی علی‌اکبری، عیسی کریمیان، محمدعلی کریمیان، مهدی کریمیان، وحید ذوالقدر، اکبر بخشی، سیروس دهبان، علی اکبرخانی، الهیار نعیم‌حسنی، مسعود بختیاری، مرتضی قلی‌زاده، ایوب حسن‌زاده، فضل اله بخشی، ساسان زیباکردار، اسفندیار فتحی، حمیدرضا لطیفی، حسین دادوند محمدرضا سپهوند ‌و شمس کار داوری و قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

About the author

ایمیل : Mag.Takandam@Gmail.Com

ارسال نظر