مسابقات آرنولد کلاسیک آماتوری ۲۰۱۵ میزبان دلاور مردان ایران

مسابقات آرنولد کلاسیک آماتوری ۲۰۱۵ میزبان دلاور مردان ایران

- in اخبار روز پرورش اندام
1354
۰
arnold-classic2015

arnold-classic2015

تک اندام : مسابقات آماتوری آرنولد کلاسیک ۲۰۱۵ در تاریخ ۵-۷ March درحالی آغاز شد که مجید غلام قمری و مسعود ذات پرور در رشته بادی کلاسیک و دو شرکت کننده ایرانی دیگر بنام های ” علیرضا رسا “و ” بنیامین جهرمی ” در رشته فیزیک رقابت خواهند کرد.

Lightweight
Nader S A Alsalem (Kuwait)
Ueliton Aragão (Brasil)
Jean Michael Bosch (France)
Leandro Chen (Brasil)
Lobo Paolo Daligdig (Hong Kong)
Odirley Freitas (Brasil)
Qian Jicheng (China)
Karanjeet (India)
Manojkumar Majumder (India)
Boysie Ngcobo (South Africa)
Sengee Otgontsend (Mongolia)
Larry Ray Jr. (Randallstown, Md.)
Eduardo Corona Santiago (Mexico)
Lin Shuqing (China)
Wellage Dinesh Ranil Sampath Silva (Sri Lanka)
Gordon Singh (United Kingdom)
Subash Prasanna Siriwardana (Sri Lanka)
Makoto Tashiro (Japan)
Kelton Thomas (Trinidad & Tobago)
Zhuo Zhonghua (China)

Welterweight
Hamad Alshatti (Kuwait)
Francisco de Assis (Brasil)
Antonio Bellaroba (Switzerland)
Luis Alberto Perez Hernandez (Mexico)
Hiralal (India)
Duncan King (Leesburg, Va.)
Shoiab Khan (India)
Lin Peiqu (China)
Lin Tien-Chin (Chinese Tapai)
Torre Washington (Odenville, Ala.)
Sonny Weiss (Ardmore, Okla.)
Yang Xinmin (China)

Light Middleweight
Denisov Aleksei (Russia)
Isaquiel Balbi (Brasil)
Harrinson Bermudez (Venezuela)
Abdulla A H M Boudastour (Kuwait)
Luc Chabot (Netherlands)
Ariel Guong (Kuwait)
Jaafar Assad Hameed (Iraq)
Ashok Kumar (India)
Anthony Manjoo (South Africa)
Anthony Marmon (Tracy, Calif.)
Jorlan Nascimento (Brasil)
Larry Ray Jr. (Randallstown, Md.)
David Ivan Rosas Puch (Mexico)
Lance Porter (New Albany, Ohio)
Masashi Suzuki (Japan)
William Arnoldo Ochoa Umaña (El Salvador)
Florian Zankl (Germany)

Middleweight
Mohammad Q H H M Alhawat (Kuwait)
Daniel Antonopoulous (Cranston, R.I.)
Yiberto Vázquez Batista (Dominican Republic)
Antonio Cummings (Meadville, Penn.)
Pablo Eggle (Argentina)
Ahmed Elzaiat (East Elmhurst, N.Y.)
Curtis L. Griffin (Tipp City, Ohio)
Hassan Hejoula (Lebanon)
Kochetkov Ivan (Russia)
Caseli Mirko (Italy)
Mauricio Velazquez Mondragon (Mexico)
Chemetckii Nikolai (Russia)
Ricardo Sotelo (Fort Lauderdale, Fla.)
Phil Williams (Marion, N.Y.)

Light Heavyweight
Redha A A Alqabandi (Kuwait)
Ahmad Ashkanani (Kuwait)
Mario van Biljon (South Africa)
Nkulueke Cele (South Africa)
Pascal Chukwu (Netherlands)
Joey Decaminada (Lewis Center, Ohio)
Reynold Castro Domalsin (Phillipines)
Jose Luis Fernandez (Colombia)
Darnell Griffin (Indianapolis, Ind.)
Ahmad M G H A Hasan (Kuwait)
Chris Jones (United Kingdom)
Markus Heinänen (Finland)
Issa Krinbe (Lebanon)
Joshua Leo (Canada)
Almohaimeed Baleegh Ahmed M (Hong Kong)
Ilic Milovan (Serbia)
Adya Novali (Singapore)
Aaron Polites (Australia)
Aneesh Raj (India)
William Samson (India)
Remember Shabangu (South Africa)
Andrey Silva (Brasil)
Bobby Smith (Crowley, Texas)
Nicholas Wagner (Harrisburg, Pa.)
Joseph Weiss (St. Michael’s, Md.)

Heavyweight
Michael Adonis (South Africa)
Popov Andrey (Russia)
Gui Annou (High Point, N.C.)
John Folli Anum (Ghana)
Ludovic Bogaert (France)
Bouhlal Chakib (Italy)
Mahmoud Choukeir (Lebanon)
John Andrew Cifra (Kuwait)
Maleev Denis (Russia)
Camilo Diaz (Colombia)
Mohsen Ghorannevis (Memphis, Tenn.)
Kornilov Mikhail (Russia)
Sidhant More (India)
Luis Ricardo Plata (Colombia)
Rodrigo Piriz (Uruguay)
Roberto Neder Rocha (Brasil)
Bernardo Heredia Rodriquez (Mexico)
Alexander Robles Segura (Dominican Republic)
Katsuaki Suzuki (Phillipines)

Super Heavyweight
Al Meshal Mohammed Rahdi A (Hong Kong)
Gerald A. Aikens Jr. (Wilmington, Del.)
Sayed Ahmad Alrefafi (Kuwait)
Simon Decubber (Belgium)
Mduduzi Green (South Africa)
Antti Halmo (Finland)
Miroslav Kalich (Czech Republic)
Mustasa Khater (California)
Mehdi Larijani (Norfolk, Va.)
Adnadjevic Milos (Serbia)
Anthony Searle (Canada)
Kulaev Sergey (Russia)
Mike Symkoviak (Holladay, Utah)
Lukas Wyler (Switzerland)

۴۰+ Up to 90 kg
Carlos Alamilla Avalos (Mexico)
Jeff Bolton (Battle Creek, Mich.)
Passerini Flavio (Italy)
Omar Holt (Mansfield, Ohio)
Matthew Large (Marion, Ohio)
Rick Lindsey (Marion, Ohio)
Edson Castilho de Moura (Brasil)
Didier Espinosa (Panama)
Qian Jicheng (China)
Michael Nelson (Battle Creek, Mich.)
Larry Ray Jr. (Randallstown, Md.)
Eric Rubright (Palmyra, Pa.)
Luiz Carlos Pereira Sarmento (Brasil)
Lary Schwandt (Cleveland, Ohio)

۴۰+ Over 90 kg
Michael du Buisson (South Africa)
Octavian Hart (Romania)
Luis Ricardo Plata (Colombia)
Iusev Mikhail (Russia)
Zak Palikaros (United Kingdom)
Udalev Sergie (Russia)
Joseph Weiss (St. Michael’s, Md.)
Horst Wetterau (Germany)

۵۰+
Rinze F. Bustra (Cape May Court House, N.J.)
Scott Canatsey (Union, Ohio)
John Carr (Palm Desert, Calif.)
Allan Graham (Canada)
Geronimo Manuel Risso Herrera (Peru)
Lee Kirkwood (Michigan City, Ind.)
Eduardo da Motta (Brasil)
Nortom James Murayama (Brasil)
José Carlos Rebolo (Portugal)
Michael Sudduth (Seattle, Wa.)
Terry Walker (Adrian, Mich.)
Yang Xinmin (China)

Men’s Classic Short
Gergely Arnold (Hungary)
Dwight Buckles (Hagerstown, Md.)
Majid Gholamghamari (Reseda, Calif.)
Fiornti Gianluca (Italy)
Darin Johnson (Chattanooga, Tenn.)
Mike Olsen (Kansas City, Mo.)
Paniccia Stefano (Italy)
Wayne Sutherland (Canada)
Nicholas Wagner (Harrisburg, Pa.)

Men’s Classic Medium
Maiorana Alberto (Italy)
Shaev Aleksei (Russia)
Naim Alley (South Africa)
Eduardo Biolchi (Brasil)
Rodrigo Coelho (Brasil)
Mitja Gabor (Slovenia)
Bakic Lepormir (Serbia)
Marcello Rafaeli (Brasil)
Igor Rashoiants (Ukraine)
Lasse Sordahl (Norway)
Joseph Weiss (St. Michael’s, Md.)
Mahdi Zatparvar (Marina Del Rey, Calif.)

Men’s Classic Tall
Wang Ling (China)
Vesic Mihailo (Serbia)
Robin A. Johnson Jr. (Round Rock, Texas)
Michael O’Connor (Pembroke, Mass.)
Bostjan Renko (Slovenia)
Milenkovic Svetozar (Serbia)
Jan Tousek (Czech Republic)

Men’s Physique A
Cosimo Agostino (Canada)
Eugene Ambler (Mount Gilead, Ohio)
Hasan Banks (Clearwater, Fla.)
Maurice Belec (Canada)
Allan Campos (Canada)
Christopher Cavallini (Tamp, Fla.)
Benjamin Chimoski (Walled Lack, Mich.)
Charles Cohen III (Westerville, Ohio)
Josh Daien (West Bloomfield, Mich.)
Taras Derzhko (Park Ridge, Ill.)
Brian Duaqui (Canada)
Ragyth Ivan Gomez Fuentes (Mexico)
Curtis Haney (Goodyear, Ariz.)
James Harris (Clarksville, Tenn.)
Jonathan Harvey (Canada)
Adam Hawryliw (Canada)
Wilber Antonio Duran Ilenas (Dominican Republic)
Sérvula Júnior (Brasil)
Kenlexis Mackey (Bahamas)
Jordan Moore (Alburquerque, N.M.)
Bóas Macorim Viera Oliveira (Brasil)
Jimmy Norius (Bahamas)
Caio Vitor Pannain (Brasil)
Dustin Rhoads (Fort Worth, Texas)
Ismael Martinez Rodriguez (Mexico)
German Rojas (Corona, N.Y.)
Thulio Rogério Wanderlei dos Santos (Brasil)
Cesar Rodriguez Rosabal (Costa Rica)
Juan Antonio Cisneros Sandoval (Mexico)
Vinicius Soares (Brasil)
Nathanial Werner (Canada)
Zac Willis (Dallas, Texas)

Men’s Physique B
Hussin Almutawa (Kuwait)
Leone Antonio (Italy)
Frank Balsamo (Macomb, Mich.)
Ryan Curtis (Geismar, La.)
Jamie Fowler (Winnsboro, S.C.)
Kevin Haramis (Norton, Ohio)
Miguel Angel Gallegos Haro (Mexico)
Daniel Hernandez (Mesquite, Texas)
Tyler Johnson (Canada)
John Kmetz (University Heights, Ohio)
Luis Labra (Hilliard, Ohio)
Oreste Leone (Canada)
Barrie Mayers (Canada)
Collin Mayne (Canada)
Robert Quinn (Crown Point, Ind.)
Anthony Roberto (Ontario)
Jonathan Scribner (Pflugerville, Texas)
Alexey Turchenko (Las Vegas, Nev.)

Men’s Physique C
Omar Alkhalaf (Kuwait)
Donnie Anderson (Federal Way, Wash.)
Jacob Chapman (Lennon, Mich.)
Terrence DuPree (Westland, Mich.)
James Frith (Concord, N.C.)
Carrara Gabriele (Italy)
Julio Gamez (Venezuela)
Tremel Duilkay (Corapolis, Pa.)
Donell Hawkins (New York, N.Y.)
Robin Johnson Jr. (Round Rock, Texas)
Luiz Eduardo Kokufu (Brasil)
Daniel Kielgast (Denmark)
Fuso Marco (Italy)
José Luis Sánchez Martin (Dominican Republic)
Daniel Mazzola (New Zealand)
Ryan Mears (Pocomoke, Md.)
Jorge Mosica (Perthambox, N.J.)
Renato Barbosa de M. Neto (Brasil)
Bernard Opoku (Bremuda)
Juan Jose de Jesus Herrera Ramirez (Mexico)
Josh Ruano (Wyoming, Mich.)
Ali Omar Salman (Iraq)
Gabriel Sey (United Kingdom)
Raphael Luca Tavares (Miami, Fla.)
Jacob White (Rio Grande, Ohio)

Men’s Physique D
Soufian Ahankour (Morocco)
Prikhodko Aleksander (Russia)
Marwan Alkandery (Kuwait)
Anthomy Amar (France)
Mosti Andrea (Italy)
Jelani Ask (Norway)
Theunis Bester (South Africa)
Josh Bryan (Fairborn, Ohio)
Marco Antônio Nascimento de Carvalho (Brasil)
Alexandru Ceobanu (Romania)
Jeff Davis (Moraine, Ohio)
Zachary Davis (Graceton, Pa.)
Dániel Dengi (Hungary)
Graziuso Domenico (Italy)
Emil Empacher (Denmark)
George Luis Estrella (Dominican Republic)
Jhon Albert (Estrella (Dominican Republic)
Kim Johnny Falk (Norway)
Kristian Dairo Davila Fernandez (Mexico)
Justin Flynn (Ireland)
Joseph Fradelakis (Manassas, N.Y.)
Michael Grayes (Canada)
Petter Orvik Gronningsaether (Norway)
Virgil Hughes (Arlington, Va.)
Abed Jamaleddine (Lebanon)
Dennis Johansen (Norway)
Patrick Jones (Pleasant Praire, Wis.)
David Key (Columbus, Ohio)
Felipe Kokudai (Brasil)
David Kolo (France)
Wilfredo Lopez (Venezuela)
Garret McCarty (Chesterfield, Mich.)
Gunnar Mikula (Strongsville, Ohio)
Gregory Mondor (France)
Trevor Opalewski (St. Clair Shores, Mich.)
John Quinlan (Peabody, Mass.)
Elliott Samartano (Naperville, Ill.)
Tyler Sandell (Republic, Mo.)
Aaron Schnepp (Royal Oak, Mich.)
Arnthor Sverrir Sigurdarson (Iceland)
Daniel Stevenson (Delaware, Ohio)
Michael Stokes (Mount Pleasant, Mich.)
Steven Todd (Germany)
Thad Tragen (Altoona, Pa.)
Luis Orlando Velasquez (Panama)
Kosta Velissariou (Durham, N.C.)
Ivan Voineac (Penfield, N.Y.)
Reginald Weaver (Miamisburg, Ohio)
Ivory Wilcox (Terre Haute, Ind.)
Mahdi Zatparvar (Marina Del Ray, Calif.)

Men’s Physique E
Alt Alarbash (Kuwait)
Deon Brangman (Bermuda)
Erique Dozier (Akron, Ohio)
Eric Fernandez (Miami, Fla.)
Majid Gholamghama (Reseda, Calf.)
Ken Harleyken-Alcocet (Alburquerque, N.M.)
Fei Jiyue (China)
Ben Kil (South Lyon, Mich.)
Hong Kim (Elkton, Md.)
Nathan Loden (Columbus, Ohio)
Chris McGowan (Elmira, N.Y.)
Josh Miller (Lexington, Ky.)
Stanleigh Mitchell (Canada)
Gregory Mondor (France)
Byron Moody (Takoma Park, Md.)
Tim Moreland (Crown City, Ohio)
Adam Nagy (Hungary)
Scott Oros (West Sacramento, Calif.)
Chris Papasauuas (Astoria, N.Y.)
Marcus Raney (Gahanna, Ohio)
José Miguel Soriano (Dominican Republic)
Filip Steflovic (Czech Republic)
Peter Stepowski (Harwood Heights, Ill.)
Evan Storts (Columbus, Ohio)
Abel Carrenño Sousa (Spain)
Tierry Vilson (Portugal)
Bradley Walker (Stone Mountain, Ga.)
Connery Wheaton (Penfield, N.Y.)
Darnell Williams (Canada)
Zednêk Zatloukal (Czech Republic)

Men’s Physique F
Felix Adeye (Gahanna, Ohio)
Elliott Allen (Channahon, Ill.)
Joe Arena (Columbia Station, Ohio)
Ethan Arendt (Peotone, Ill.)
Alireza Azarbus (Canada)
Ryan Brooks (Vanlue, Ohio)
Neal Cash (Miamisburg, Ohio)
Jeff Chmielewski (Canada)
Matthew Coyne (Columbus, Ohio)
Douglass Deantonio (Altoona, Pa.)
Cody Ellert (Maumee, Ohio)
Eduardo Monteiro de Valões Filho (Brasil)
Lucas Malta Ferrara (Brasil)
Matt Froese (Canada)
Anthony Clyde Gibson (Queens, N.Y.)
Konur Denli (Switzerland)
Dalton Goetz (Riga, Mich.)
Aaron Harvey (Brooklyn, N.Y.)
Benjamin Humphrey (West Chester, Ohio)
Andy Just (Grand Forks, N.D.)
Daniel Minarsky (Czech Republic)
Shawn Phillips (San Antonio, Texas)
Jiri Procházka (Czech Republic)
John Alexander Piedrahita (Canada)
Aaron Robey (Jonesboro, Ga.)
Ryan G. Rosengren (Canada)
Anthony Rufus (Australia)
Joshua Self (Las Vegas, Nev.)
Kukushkin Sergey (Russia)
Artiom Skvorcov (Las Vegas, Nev.)
Jason Spencer (Lewis Center, Ohio)
Nicholas Thomas (Austin, Texas)
Robert Timms (Goodyear, Ariz.)
Justin Turner (Sterling Heights, Mich.)
Miguel Alberto Tavarez Valenzuela (Dominican Republic)
Kazeyko Vadim (Russia)
Korsunskii Vladimir (Russia)
Connor Whalen (Foxboro, Mass.)
Braxton Wright (Mansfield, Ohio).

Women’s Physique Short
Paola Jaira Sanchez Bonetti (Dominica Republic)
Priscila Cristiane Cavilha (Brasil)
Jennifer Duncan (Indianpolis, Ind.)
Nicky Foord (Australia)
Teresa Heron (Canada)
Jenaya Hofer (Canada)
Amy Kozie (Brighton, Mich.)
De Franciscis Loredana (Italy)
Roberta Gomes (Brasil)
Saundra Griffin (Germany)
Tiana Holtzhausen (South Africa)
Indira Yunuem Dominguez Lopez (Mexico)
Fino Mara (Italy)
Daniele Oazen (Brasil)
Maria Ortiz (Reading, Pa.)
Claudia Gabriela de Leon Pardo (Mexico)
Rocha Grou Patricia (Italy)
Lada Plihalova (Czech Republic)
Susan Rebello (Bermuda)
Jenna Reid (Canada)
Brianna Smith (San Antonio, Texas)
Georgianna Spybey (Pataskala, Ohio)
Indrell Thomas (Greenacres, Fla.)
Petra Urbánková  (Czech Republic)
Tammy Wallace (El Paso, Texas)

Women’s Physique Tall
Stacy Always (El Dorado, Calif.)
Julia Axford (Canada)
Marjorie Beck (Brasil)
Nicole Berube (Canada)
Tina Chinchic (Warren, Ohio)
Dana Connell (Clarence Center, N.Y.)
Robin Eve (Canada)
Lydia Fernandes (Albuquerque, N.M.)
Julia Föry (Switzerland)
Alessandra Grimaldi (Brasil)
Carrie Grissinger (Ozarks, Mo.)
Kathy Hornbuckle (Copake, Texas)
Arie Gail Humphrey (Idledale, Colo.)
Linda Jensen (Norway)
Debbie Marcy (Rochester, N.Y.)
Caló Maria Melania (Italy)
Claire McGee (United Kingdom)
Adele Moyton (Round Rock, Texas)
Mia Muertos (Federal Way, Wash.)
Ryzhikova Natalia (Russia)
Piari Oksana (Russia)
Susan Ormiston (Canada)
Imane Russchen (Netherlands)
Karma Schopp (Canada)
Dana Shemesh (Fort Lauderdale, Fla.)
Fralova Tatsiana (Belarus)
Joan Liew Lee Ting (Singapore)

Fitness Short
Elva Concepcion Gonzalez Luna (Mexico)
Shelby Maynard (Bargersville, Ind.)
Emma Paveley (United Kingdom)
Sandra Grajales Romero (Mexico)
Julia H. Luz Sanchez (Mexico)
Dominika Multanova (Slovakia)
Kim Scoffins (Canada)
Shesterikova Svetlana (Russia)
Toni Wheeler (Morehead, Ky.)
Brittany White (Lousiville, Ohio)

Fitness Tall
Kelley Durbin-Williams (Missoula, Mont.)
Foroni Giorgia (Italy)
Narandzic Milica (Serbia)
Toni Naramone (Maumee, Ark.)

Figure A
Milly Cowan (Miami, Fla.)
Krista Easto Johnson (Canada)
Sara Huxter (Canada)
Sharonda Lowe (Southgate, Mich.)
Josefina Monsivais (New Lennox, Ill.)
Stephanie Onorato (Kingwood, Texas)
Angela Robinson (Canada)
Brenly Rosenblatt (Canada)
Dusty Smith (Palm Beach Gardens, Fla.)
Chie Terui (Homewood, Ill.)

Figure B
Susana Alegre (Argentina)
Michelle Bailey (Trinidad & Tobago)
Samantha Barnes (Galena, Ohio)
Emily DeSalle (Springfield, Ohio)
Janaina Ferreira (Brasil)
Ihona Gonzalez (Riviera Beach, Fla.)
Francesca Hartman (Buckeye, Ariz.)
Leidy Hernandez (Spain)
Pam Leather (Canada)
Melanie Noel (Canada)
Visintainer Roberta (Italy)
Kathleen Shreve (Erie, Pa.)
Mercedes Sousa (Brasil)
Finsas Kristine Terese (Hong Kong)

Figure C
Amie Adcock (Woodbury Heights, N.J.)
Ally Chargualaf (Redmond, Wash.)
Jaime Coughlan (Marion, N.Y.)
Menini Cristina (Italy)
Alejandra Diaz Mercado Chavez (Canada)
Ann-Marie Flinn (Canada)
Ariadna Fontelio (Panama)
Amber Forrest (Canada)
Nikolaeva Iaroslava (Russia)
Donya Jackson (Cleveland, Ohio)
Kaitlyn Kollar (Canfield, Ohio)
Jaclyn Lefebvre (Canada)
Amani Moss (Seattle, Wash.)
Donna Murphy (United Kingdom)
Rachel O’Connor (Pembroke, Mass.)
Morgan Oiler (Elkhart, Ind.)
Carolina Solano Peralta (Dominican Republic)
Michele da Silva Pinto (Brasil)
Rita Singh (India)
Jeannette Post (Delray Beach, Fla.)
Vanessa Rogers (Canada)
Wagna Vargas Savietto (Brasil)
Leticia Vecchi (Brasil)
Nicole Walters (Findlay, Ohio)
Aimee Welu (Winnetka, Ill.)
Jenna Marie Wilcox (Canada)
Li Yi-Ming (Chinese Tapei)

Figure D
Mabel Alvarez Alvarez (Dominican Republic)
Oksana Balanyuk (Lakewood, Wash.)
Navarrskaya Daria (Russia)
Ashley Garcia (Marshall, Ill.)
Dezio Giusy (Italy)
Carly Gregson (Los Angeles, Calif.)
Mariia Gubanova (Ukraine)
Ilic Marsela (Serbia)
Catherine O’Guin (Bloomfield Hillis, Mich.)
Julie Peterson (Canada)
Zuleica Resende (Deerield Beach, Fla.)
Amanda Schmidt (Canada)
Yulia Shumakova Catron (North Las Vegas, Nev.)
Chantal Swart (South Africa)
Carli Terepka (Fayetteville, N.C.)
Agnes Tüske (Hungary)
Jena Weiss (Ardmore, Okla.)
Denise Wortheim (Lake Park, Fla.)

Figure E
Kalugina Anna (Russia)
Avril Belanger (Boca Raton, Fla.)
Yvette Brown (Australia)
Egorova Ekaterina (Russia)
Charlene Gilbert (Canada)
Rachel Killam (Canada)
Kelly King (Canada)
Hafdis Bjorg Kristjansdottir (Iceland)
Alisa Korn (Birmingham, Ala.)
Shamaine McVay (Clinton Township, Mich.)
Paula Miller (Rochester, N.Y.)
Barbara Moyneaux (Canada)
Morennah Camila S. Nascimento (Brasil)
Marcia Olsen (Canada)
Viridiana Sanchez (Mexico)
Rachel Solano (Hewitt, Texas)
Chephirah Williams (Jamaica, N.Y.)
Sara Willis (Barbourville, Ky.)

Figure F
Denean Arntson (Canada)
Robyn Askew (Canada)
Delyse Botes (South Africa
Rebecca Broadwater (Owings Mills, Md.)
Azusena Cardenas (Mexico)
Lauren Cannell (Columbus, Ohio)
Ramona Curiel (Netherlands)
Teri Donald (Canada)
Jennifer Gordon (Shelby Township, Mich.)
Monika Kaczmarski (Canada)
Khady Malombe Toure (Canada)
Jennifer Ozari (Carlsbad, Calif.)
Rosemarie Roodenburg (Netherlands)

Figure Masters Short
Samantha Barnes (Galena, Ohio)
Milly Cowan (Miami, Fla.)
Ann-Marie Flinn (Canada)
Jill Frew (New York, N.Y.)
Claudinea Gentil (Brasil)
Britney Gonzalez (Birmingham, Ala.)
Beatriz Vazquez Heredia (Mexico)
Jennifer Hill (Sumter, S.C.)
Donya Jackson (Cleveland, Ohio)
Shrell Krawczyk (Williamsville, N.Y.)
Sharonda Lowe (Southgate, Mich.)
Josefina Monsivais (New Lenox, Ill.)
Melanie Noel (Canada)
Roseli Perfoll (Brasil)
Helen Petras (Canada)
Edna Alessandra Piu (Brasil)
Lada Plihalová (Czech Republic)
Jeannette Post (Delray Beach, Fla.)
Helen Richards (Canada)
Dusty Smith (Palm Beach Gardens, Fla.)
Patricia Spezia (Brasil)
Chie Terui (Homewood, Ill.)
Nicole Walters (Findlay, Ohio)
Mel Warrington (Canada)
Aimee Welu (Winnetka, Ill.)
Li Yi-Ming (Chinese Tapei)

Figure Masters Medium
Oksana Belanyuk (Lakewood, Wash.)
Lisa Brown (United Kingdom)
Lea Deonarain (Richardson, Texas)
Judy Doughty (Canada)
Esmeralda Higareda Gonzalez (Mexico)
Carol Grayer (Canada)
Cindy Lee (Waco, Texas)
Ilic Marsela (Serbia)
Hege Mathisen (Norway)
Catherine O-Guin (Bloomfield Hills, Mich.)
Zuleica Rezende (Deerfield Beach, Fla.)
Liese Scott (Round Rock, Texas)
Yulia Shumakova-Catron (North Las Vegas, Nev.)
Mende Todd (Secretary, Md.)

Figure Masters Tall
Denean Arntson (Canada)
Donna Boyd (Australia)
Dana Connell (Clarence Center, N.Y.)
Teri Donald (Canada)
Cindy Gregoire (Canada)
Monica Kaczmarski (Canada)
Barbara Molyneaux (Canada)
Marcia Olsen (Canada)
Jennifer Ozari (Carlsbad, Calif.)
Rosemarie Roodenburg (Netherlands)
Brenda Whitehead (Canada)

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها با اجازه کتبی از مدیر سایت مجاز می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

بیشتر بخوانید

۵ استراتژی برای چربی سوزی و کاهش وزن

استراتژی اول:کربوهیدرات ها را نصف کنید وقتی جذب