اخبار روز پرورش اندام

اسامي نفرات حاضر در آرنولد کلاسیک 2014

http://www.e-jafarpoor.com/wp-content/uploads/2013/03/%D8%A2%D8%B1%D9%86%D9%88%D9%84%D8%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3%DB%8C%DA%A9-20131-300x225.jpg

درحالي که حدود دو ماه به زمان برگزاري مسابقه «آرنولد کلاسيک 2014» وقت باقي مانده، اسامي 13 بدنساز حاضر دراین مسابقه اعلام شده و احتمالاً یکی دو نفر دیگر نیز طی روزهای آینده اضافه می‌شوند تا در نهایت فهرست مردان شرکت کننده در اولین مسابقه حرفه‌ای سال 2014 تکمیل شود.


در این دوره، شان رودن، ویکتور مارتینز و براندون کری حضور خواهند داشت که هر کدام از آن‌ها در سال‌های گذشته، فاتح مسابقات آرنولد کلاسیک شده‌اند. رودن سال پیش قهرمان آرنولد کلاسیک اروپا شد، مارتینز هم در سال 2007 قهرمان همین مسابقه شده و در سال 2011 هم در مادرید، نفر اول آرنولد کلاسیک شده است. براندون کری هم در اولین دوره آرنولد کلاسیک برزیل، قهرمان شده و البته نباید قهرمان اسبق این تورنمنت، یعنی برانچ وارن را از یاد نبریم. سدریک مک میلان و دنیس ولف نیز از جمله مدعیان بزرگ این دوره هستند که در کنار تونی فریمن و بن پاکولسکی جمع مردان قدرتمند را تشکیل می‌دهند.

به جز فیل هیث و کای گرین، مردان شماره یک و دو جهان باید به غیبت دکستر جکسون، قهرمان چهار دوره آرنولد کلاسیک اشاره کرد که فعلاً برای این مسابقه اعلام آمادگی نکرده است. ایوان سنتوپانی نیز که گفیته می‌شد فعلاً قصد حضور در رقابت‌ها را ندارد، برای حضور در آرنولد کلاسیک اعلام آمادگی کرده است. اد نون، فرد اسمالز، هیده تادا یاماگیشی و رولی وینکلار دیگر مردانی هستند که در این مسابقه آن‌ها را روی صحنه خواهیم دید.

در رده بدنسازان سبک وزن (کمتر از 96 کیلو) هم فلکس لوئیس قهرمان دو دوره اخیر مستر المپیا به همراه دیوید هنری و خوزه ریموند حاضر خواهند بود تا مثلث مدعیان را تشکیل دهند. سایر بدنسازان این رده عبارتند از: آرون کلارک، چارلز دیکسون، تریکی جکسون، استان مک کوای، مارکو ریورا، آنخل وارگاس و کوئینسی وینکلار.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *