اخبار روز پرورش اندام

اسپانیا میزبان ملی پوشان بادی کلاسیک ایران

bodyclassic2014

تک اندام : نمایندگان ملی پوش تیم بادی کلاسیک کشورمان چهارشنبه تهران را برای حضور در مسابقات جهانی بادی کلاسیک به مقصد مادرید اسپانیا ترک می کنند.

به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، تیم بادی کلاسیک کشورمان بامداد چهارشنبه 19 آذر ماه با ترکیب روح اله میرنورالهی دسته قدی 168، جواد سلطانی و مهدی پروانی دسته قدی 171، مجبتی ارزشمند دسته قدی 175، محمد مهدی رانی پور دسته قدی 180 و شاهین فرید پور دسته قدی 180+ برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2014 تهران را به مقصد مادرید اسپانیا ترک می کند.

روز جمعه 21 آذر ماه آیین وزن کشی رقابت ها انجام می شود و ملی پوشان کشورمان 22 لغایت 23 آذر به مصاف حریفان جهانی خود می روند و این 6 برگزیده تیم ملی بادی کلاسیک کشورمان با هدایت رضا سلطانی، مدیر تیم های ملی فدراسیون و علی نعمتی بر سکوی مسابقات حاضر می شوند.

رضا سلطانی با اشاره به آمادگی بالای ملی پوشان خاطر نشان کرد: تیم از شرایط روحی و فیزیکی بسیار خوبی برخوردار است و اگر اتفاق نیافیتید می توانیم از عنوان قهرمانی که سال گذشته در اتریش بدست آوردیم دفاع کنیم و قهرمانی جهان مجدداً تکرار شود.

گفیتنی است ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز تیم ملی را در این رقابت ها همراهی می کند و امید جبلی داور بین المللی فدراسیون در تیم داوری مسابقات جهانی بادی کلاسیک مادرید اسپانیا حضور دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *