اخبار روز پرورش اندام

اعلام آمادگی زاک خان (zak khan ) برای رقابت های ۲۰۱۳

زاک خان ، غول پاکستانی الاصل مقیم انگلیس ، آمادگی اش برای حضور در رقابت های حرفه ای سال ۲۰۱۳ را اعلام کرده است. این بدنساز ۳۲ ساله ، هم اکنون تحت اسپانسری موسسه ویدر و همچنین شرکت نترکس قرار داشته و تمرینات جدی خود را تحت نظر نیل هیل دنبال می کند. خاطرنشان می شود که “نیل هیل” مربی برجسته حال حاضر جهان از کشور انگلیس می باشد که ملقب به “استاد بریتانیا” بوده و در سال ۲۰۱۲ جیمز فلس لوئیس را تحت مربیگری خود ، به صحنه مستر المپیا فرستاد و لوئیس نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی دسته ۲۱۲ پوند رقابت های مستر المپیا ۲۰۱۲ شد. گفیتنی است که

زاک خان از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ همچنان در صحنه رقابت های ملی آماتورهای انگلیس شرکت می نمود تا این که در سال ۲۰۰۹ ضمن کسب مقام قهرمانی دسته سنگین وزن، عنوان اوورال ( قهرمان قهرمانان ) را نیز به نام خود به ثبت رساند و به تبع آن نیز کارت حرفه ای اش را دریافیت نمود و چندی پس از آن نیز تحت اسپانسری موسسه ویدر قرار گرفیت.

زاک خان تا اوایل سال ۲۰۱۰ میزان ۱۴۱ کیلوگرم وزن دوران حجم را به ثبت رساند و در آخرین مسابقه اش نیز با ۵/۱۲۷ کیلوگرم وزن رقابتی پا به میدان گذاشت و این در حالی است که پس از آن دوران، به وزن ۱۵۰ کیلوگرم نیز رسید و باید دید تا در اولین مسابقه اش که در سال ۲۰۱۳ رقم خواهد خورد با چه میزان وزن، عرض اندام خواهد کرد. قابل ذکر است که حجم بازوهای او مثال زدنی می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *