اخبار روز پرورش اندام

افراد برتر مسابقات قوی ترین مردان معرفی شدند

ironman

تک اندام : با برگزاری رقابتهای مقدماتی قوی ترین مردان، 11 نفر جواز شرکت در مرحله نهایی این پیکارها را بدست اوردند. به گزارش تک اندام به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در مسابقات مقدماتی قوی ترین مردان جهت گزینش برترین ها برای حضور در مرحله نهایی که روز جمعه در مجموعه ورزشی تازه تاسیس ایثار شهر جدید اندیشه برگزار شد، محسن مسن آبادی با کسب 69 امتیاز در 4 آیتم اسکوات تعادلی، حمل چمدان، غلتاندن لاستیک و سه گانه به عنوان نفر اول شناخته شد.

بر اساس این گزارش، پس از مسن آبادی، سعید باقر کاظمی با 67، بهرام اکبری با 66 امتیاز دوم وسوم شدند.

محمد عزت پور با 60، فرهاد شجاع با 58، رامین فرج پور با 56 و پیمان ماهری با 51 امتیاز عناوین چهارم تا هفیتم را به خود اختصاص دادند.

فرشید همتی با 48، محمد امین معنوی با 44، نیما هدایتی با 41 و علی اسماعیلی با 38 امتیاز رتبه های هشتم تا یازدهم را از آن خود کردند.

فرامز خودنگاه ، رییس کمیته قوی ترین مردان که کار نظارت بر مسابقات روز جمعه را برعهده داشت، در مورد سطح کیفی رقابتها گفیت: با اینکه دو سالی این رقابتها برگزار نشد و ورزشکاران دعوت شده بدلیل ضیق وقت با امادگی کامل در این مسابقات حضور پیدا نکردند اما با این شرایط، سطح کیفی رقابتها فراتر از انتظار بود. من فکر می کنم سطح فنی مرحله نهایی مسابقات قوی ترین مردان که سعی خواهیم کرد برگزاری ان را حداکثر آبان ماه به اتمام برسانیم، از سالهای گذشته هم بالاتر باشد.

خودنگاه در ادامه اظهار داشت: خوشحالم امروز چهره های جدیدی را می بینم که با انگیزه کار می کنند، چهره هایی که می توانند در سطح جهانی هم حرفهای زیادی برای گفیتن داشته باشند.

رییس کمیته قوی ترین مردان در پاسخ به این سئوال که مرحله نهایی که قرار است از طریق نمایش خانگی پخش شود، با حضور چند ورزشکار برگزار می شود، گفیت: همانطور که قبلا گفیتم مرحله پایانی 12 ورزشکار برتر حضور خواهند داشت. علاوه بر 11 برگزیده مسابقات روز جمعه، فدراسیون از مسلم دارابی هم دعوت خواهد کرد تا در این رقابتها شرکت کند. دارابی به دلیل اینکه قهرمان آخرین دوره مسابقات قوی ترین مردان است، از انتخابی ها معاف شده است.

وی افزود: علاوه بر 11 نفر برتر مسابقات مقدماتی و مسلم دارابی، از مجتبی محمدزاده، وحید رمضانی، نعمت جلالی، حسین پاک نژاد و محمد پارسا (نفرات دوازدهم تا پانزدهم مسابقات روز جمعه) خواستیم به عنوان نفرات ذخیره آمادگی خود را حفظ کنند تا در صورتی که هر یک از نفرات برگزیده قادر به حضور در مسابقات نشوند، جایگزین آنها شوند.

خود نگاه در پایان از مهندس سعید خانپور، شهردار، مهندس سرآبادانی رییس شوراسی اسلامی شهر و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه بخصوص حسین تاجیک رییس کمیسیون ورزش این شورا و مهندس عبدالوند رییس اداره ورزش و جوانان شهریار بدلیل حمایت خود در راه برگزاری مسابقات قوی ترین مردان تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *