اخبار روز پرورش اندام

بخشنامه مسابقه کاپ الماس

ورزشکارانی که قصد شرکت در دومین دوره رقابت های بین المللی جام الماس خلیج فارس را دارند از 17 لغایت 27 مهر ماه فرصت دارند جهت ثبت نام اقدام نمایند.
با پیگیریهای امید جبلی در این رقابت ها به سه نفر کارت حرفه ای داده خواهد شد 1 نفر فیزیک و 2 نفر از رشته بادی بیلدینگ
به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات جام الماس خلیج فارس در حالی 29 مهر ماه آغاز می شود که علاقمندان جهت شرکت در این رقابتها می توانند طی روزهای 17 لغایت 27 مهر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مسابقات جام الماس خلیج فارس در رشته های بادی کلاسیک، فیزیک و پرورش اندام پیگیری می شود و ورزشکاران می توانند از روز شنبه 17 لغایت 28 مهر ماه جهت ثبت نام به محل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام واقع در میدان هفیت تیر، خیابان مفیتح جنوبی، خیابان ورزنده، پلاک 19، ساختمان امور مشترک فدراسیون هاريال طیقه سوم نیز مراجعه و مدارک ذیل را ارائه دهند:

1-  2 قطعه عکس 4*3
2-  فیتوکپی شناسنامه یا پاسپورت
3-  مبلغ 200 دلار وجهه نقد و تحویل آن به امور مالی فدراسیون

شایان ذکر است تمام ورزشکاران حاضر در این دوره از رقابت ها ملزم هستند جهت تهیه دفیترچه “IFBB INTERNATIONAL CARD” روز قبل از برگزاری مراسم وزن کشی مبلغ 30 یورو به نماینده فدراسیون جهانی نیز پرداخت کنند.

پنجشنبه 29 مهر ماه مراسم وزن کشی و اندازه گیری قد انجام میشود و روز جمعه 30 مهر ماه ورزشکاران بر روی استیج رقابت ها مصاف حریفان خود می روند تا قهرمانان این دوره از رقابت ها شناخته شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *