چربی سوز ها

بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم

حجیم کردن سینه

در این مقاله که چگونه بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم خواهم پرداخت گرچه بزرگتر شدن سینه ها بدون جراحی می تواند خیلی سخت باشد، اما میشود به انجام این کار امیدوار بود .

اگر می خواهید سینه های بزرگتری داشته باشید ، اگر می خواهید بدانید چگونه بدون جراحی سینه های بزرگتر پیدا کنید ، با تک اندام همراه باشید:

می توانید برخی از تمرینات مخصوص سینه را انجام دهید ، برخی از وسایل پزشکی را امتحان کنید و برای بزرگتر نشان دادن سینه خود تلاش کنید.

تنظیم رژیم غذایی خود :

غذاهایی که حاوی فیتواستروژن هستند بخورید:

فیتواستروژن هنگامی مفید است که سطح استروژن شما پایین است ، هنگامی که فیتواستروژن آن را تحریک می کند به افزایش اندازه پستان کمک می کند.

مطالعات نشان داده است که قرص های فیتواستروژن اندازه بافیت پستان را در زنان قبل از یائسگی افزایش داده و بسیاری از غذاهای خوشمزه حاوی آن هستند ، بنابراین افزودن آنها به رژیم غذایی هیچ ضرری ندارد. در اینجا برخی از غذاهای غنی از فیتواستروژن آورده شده است:

 • آجیل مانند: پسته ، گردو ، بادام هندی ، شاه بلوط
 • نوشیدنی هایی مانند: (شراب قرمز ، شراب سفید) ، چای سیاه و چای سبز
 • میوه هایی مانند: هلو ، توت فرنگی و تمشک
 • دانه های کتان
 • لوبیای سبز و کدو زمستانی

غذاهای حاوی استروژن را بیشتر مصرف کنید:

استروژن یک هورمون زنانه است که مسئول افزایش سایز سینه شما است. اگرچه بدن شما به طور طبیعی در طول زندگی خود استروژن تولید می کند ، اما تمرکز بر خوردن غذاهای بیشتر حاوی استروژن برای کمک به بزرگ شدن سینه های شما ضرری ندارد. در اینجا برخی از مواد غذایی وجود دارد که به عنوان غنی از استروژن شناخته شده اند:

 • عدس و نخود
 • لوبیا و لیما
 • محصولات لبنی ، مانند پنیر و ماست
 • دانه شنبلیله
 • ادویه هایی مانند مریم گلی ، شبدر ، و پونه کوهی
 • میوه هایی مانند سیب ، گیلاس و آلو
 • سبزیجاتی مانند چغندر ، هویج و خیار
 • غلات مانند برنج ، جو و گندم

مقداری وزن اضافه کنید:

درست است. اگر واقعاً می خواهید سینه های بزرگتری داشته باشید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری وزن اضافه کنید. سینه ها همراه با معده ، ران ها و سایر قسمت های بدن پر می شوند که به راحتی وزن می گیرند. ممکن است برای بزرگتر شدن سینه ها مایل به چاق شدن نباشید ، ا

ما این ساده ترین روش برای انجام این کار است. برای افزایش وزن ، فقط کالری دریافیتی خود را افزایش دهید ، روی غذاهای چرب مانند پنیرها و غذاهای شیرین مانند کلوچه ها تمرکز کنید.

یا فقط بیشتر از غذایی که دوست دارید بخورید تا احساس نکنید که به طور فعال سعی در ناسالم بودن دارید.

 • اگر طرف کم پشتی باشید و به هر حال تحمل کنید و چند پوند اضافه کنید این حرکت خوبی است. البته بدیهی است که این شاید جذاب ترین راه حل دنیا نباشد.

از مصرف قرص های استروژن یا مکمل های استروژن برای افزایش اندازه پستان خودداری کنید:

اگرچه خوردن غذاهایی که به میزان متوسط ​​حاوی استروژن و فیتواستروژن هستند ممکن است اندازه پستان شما را افزایش دهد ، به همین دلیل نباید قرص های استروژن مصرف کنید. اگر فکر می کنید به این قرص ها که فراتر از نیاز به سینه های بزرگتر است احتیاج دارید ، با پزشک متخصص صحبت کنید

بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم:

در هر صورت این قرص ها را خودتان مصرف نکنید. متأسفانه ، همان دارویی که اندازه سینه را افزایش می دهد ، با سرطان پستان ، لخته شدن خون و سایر بیماری هایی مرتبط است که قطعاً ارزش این رو نداره که جان خود را به خطر بی اندازید.

شنا سوئدی بروید :

شنا سوئدی علاوه بر اینکه تمرین خوبی برای عضلات سه سر شما است ، می تواند عضلات سینه ای را که در زیر پستان قرار دارند نیز تقویت کند. انجام بیش از حد فشارهای همزمان می تواند باعث خستگی دستان شما شود ، بنابراین اگر از قبل از نظر جسمی قدرتمند هستید ، فقط با انجام 2 یا 3 ست 10 تکرار در یک روز شروع کنید. اگر شنا سوئدی برای شما جدید است ، با 2 ست 5 تایی شروع کنید (اگر باز هم نتوانستید با ما در میان بگذارید تا راهنمایی کنیم ) و سرعت خود را بالا ببرید.تا کم کم توان شما بالا برود و هر روز تعداد بیشتری انجام دهید.

بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم:

 • شکم خود را روی زمین و دستان خود را مستقیماً زیر شانه ها شروع کنید.
 • به آرامی بدن خود را به سمت بالا و در موقعیت تخته قرار دهید و با فشار به زمین فشار دهید تا وقتی که روی انگشتان پا بلند می شوید ، بازوها صاف شوند.
 • موقع پایین آمدت قبل از اینکه شکم شما با زمین برخورد کند ، دوباره بخ سمت بالا بیایید
شنا سوئدی

دمبل بزنید :

اگر تازه وارد این فرآیند هستید ، به یک باشگاه ورزشی بروید و با یک مربی کاربلد کار کنید. این یک تمرین عالی دیگر است که می تواند به تقویت عضلات سینه شما کمک کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعدادی دمبل پیدا کنید که به اندازه کافی سنگین باشند تا تأثیر داشته باشند اما آنقدر سنگین نه که باعث آسیب شوند .

بدون جراحی سینه هارا بزرگتر کنید:

دمبل سینه

فلای دمبل بزنید :

برای انجام این کار ، صاف به پشت دراز بکشید ، دستان خود را در دو طرف بیرون قرار دهید ، وزنه ها باید به صورت پهلو گرفیته شوند ، بنابراین قسمت بالای وزنه به سمت شما و پایین به سمت شما قرار دارد. دستان خود را به سادگی به سمت بیرون حرکت دهید ، تا بدن شما به شکل صلیب در بیاید . سپس دست ها را به سمت بالا جمع کنید و با انقباض شدید عضلات سینه تا کاملا گردش خون در آن ناحیه بالا برود

 • برای شروع از دمبل های مناسب با 2 ست 15 تکرار انجام دهید. هنگامی که به این حرکت عادت کردید و برایتان راحت شد می توانید وزنه های سنگین تر ئ تعداد ست هارا هم بیشتر کنید .
فلای سینه دمبل

پرس سینه دیواری را انجام دهید :

این یک نسخه دیگر از فشار دادن است و همچنین روی بازوها و عضلات سینه شما کار می کند. بایستید و کف دستهای خود را به دیوار فشار دهید و بازوها را صاف بگذارید. سپس ، تا زمانی که آرنج ها خم نشوند ، به سمت دیوار متمایل شوید ، در حالی که پاها را تقریباً در جایی که قرار دارید ثابت نگه دارید. از بازوها و دو سر خود برای صاف شدن دوباره استفاده کنید. شما می توانید این کار را مانند انجام یک فشار به سمت بالا به دیوار تصور کنید.

 • این حرکت رو 3 ست 10 تکرار با دقت و تمرکز بالا انجام دهید
پرس سینه دیوار

حرکت کرانچ را اجرا کنید :

این تمرینات مقداری از چربی شکم را کاهش می دهد و عضلات شکم شما را تقویت می کند.
 • دراز بکشید و بازوها را به پهلو و زانوهای خود را خم کنید. در حالی که پاها و بازوها روی زمین هستند ، بنشینید. سپس ، دراز بکشید و پاها و بازوها را در همان وضعیت قرار دهید.
 • 10 تعداد برای اولین ست خود تکرار کنید. نمی خواهد در این کار زیاده روی کنید ، بنابراین حدود 1 یا 2 ست در روز ایده آل است
کرانچ سینه

از سوتینی استفاده کنید که مناسب شما باشد:

مطالعات نشان می دهد که از هر 10 زن ، 8 نفر از اندازه سوتین اشتباه استفاده می کنند. استفاده از سوتین خیلی کوچک ممکن است در واقع سینه های شما کوچکتر به نظر برسد ، بزرگتر به نظر نرسد و پوشیدن سوتینی که خیلی بزرگ باشد باعث می شود سینه های شما شلتر آویزان شود و بنابراین می تواند کوچکتر از اندازه واقعی باشد. ترفند بزرگتر نشان دادن سینه ها؟ پوشیدن سوتینی کاملاً متناسب با شما. در اینجا نحوه یافیتن و پوشیدن صحیح آن آورده شده است:

بدون جراحی سینه هاَ را بزرگتر کنید:

 • سوتین خود را بر روی محکم ترین قلابها نپوشید مگر اینکه این بهترین حالت را داشته باشد. در غیر این صورت ، سوتین خود را در محلی که احساس راحتی می کند ، قلاب کنید.
 • مطمئن شوید سوتین شما متناسب با نوع لباسی است که می پوشید. از سوتین یک سبک و با تاپ های مختلف استفاده نکنید ، یا ممکن است برخی از آنها سینه های شما را کوچکتر از آنچه که هستند نشان دهند

سینه های خود را با آرایش کانتور کنید:

خانم ها به خصوص در مجموعه های سینمایی خارجی ، تمام مدت سینه های خود را با آرایش برجسته تر می کنند. ا

 • لباس بپوش ، سوتین و همه. لباسی را که می خواهید واقعاً بپوشید ، بپوشید.
 • دستمال کاغذی یا دستمال توالت را در قسمت جلوی پیراهن خود جمع کنید تا از آرایش در امان بماند.
 • برنز یا پودر تیره تری را در ناحیه پایین قسمت شکاف خود بمالید و در بین سینه ها به سمت پایین حرکت کنید.
 • این رنگ را به سمت بالا و بیرون مخلوط کرده و در امتداد منحنی طبیعی سینه های خود به شکل v درآید.
 • سایه روشن تری از سایه چشم یا پودر صورت مانند طلای یا هلو را روی نیمه بالایی سینه ها بکشید.
 • با استفاده از اسفنج سایه را مخلوط کنید تا ظاهری طبیعی و کامل تر برای پستان شما ایجاد کند
آرایش سینه

حالت خود را صاف نگه دارید

این ساده ترین و سریع ترین راه برای بزرگتر نشان دادن سینه هاست. داشتن وضعیت بدنی با صاف نگه داشتن ستون فقرات ، شانه ها به جای خمیده به طور طبیعی بالا رفیته و بازوها در کنار آن به جای اینکه از روی سینه جمع شده باشند ، نه تنها بلندتر و با اعتماد به نفس تر به نظر می رسید ، بلکه باعث می شود سینه هایتان نیز نمایان تر به نظر برسد. و بزرگتر

بدون جراحی سینه هاَ را بزرگتر کنید

 • وقتی قوز می کنید ، سینه هایتان هم همینطور. وقتی شما قد بلند و غرور می ایستید ، آنها هم نیز چنین هستند.
حالت صاف

فقط برای داشتن سینه های بزرگتر قرص نخورید:

برخی از قرص های جلوگیری از بارداری برای افزایش اندازه پستان شناخته شده اند. با این حال ، فقط به همین دلیل نباید برای دریافیت نسخه قرص به نزدیکترین پزشک بروید. اگر شما به تازگی فعالیت ج. نسی خود را شروع کرده اید ، از دوره های دشواری رنج می برید ، یا دلیل دیگری دارید که می خواهید قرص ضد بارداری را امتحان کنید ، پس با دکتر خود در مورد اینکه آیا این تصمیم صحیح برای شما است صحبت کنید.

 • شروع مصرف قرص می تواند منجر به عوارض جانبی ناخوشایند احتمالی مانند تغییرات خلقی و دوره های طولانی تر شود ، بنابراین قطعاً ارزش آن را ندارد که سینه هایتان بزرگتر شود.

دارای صبر باشید:

اگر شما یک دختر جوان هستید ، ممکن است سینه های شما هنوز به اندازه کامل خود نرسیده باشند. بلوغ به طور متفاوتی بر همه تأثیر می گذارد ، و گرچه احساس می کنید سینه های شما از قبل به اندازه کامل رسیده اند ، اما می توانند به عنوان بخشی از روند رشد شما به طور طبیعی در اواخر نوجوانی یا حتی بعداً رشد کنند. هرچه سنتان میگذرد ممکن است به طور طبیعی کمی چاق شوید یا تصمیم بگیرید که مصرف قرص برای شما مناسب است و ممکن است سینه های شما بدون اینکه متوجه شوید ، رشد می کنند.

مراقب کلاهبردارها باشید:

موارد زیادی برای قرص ها ، مکمل ها یا حتی آمپول هایی که به اثبات رسیده اند باعث رشد طبیعی سینه می شوند ، با این حال ، تعداد بسیار کمی قرص یا مکمل وجود دارد که ثابت شده باشد به طور طبیعی این کار را انجام داده باشد و اثبات نشده است که چه عوارض جانبی منفی دارند. پس بهتر است انجام این کارها به روش طبیعی ، از طریق رژیم غذایی و ورزش صورت گیرد ، تا چیزهایی که می تواند برای بدن شما مضر باشد.

بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم

سراغ بوتاکس نروید:

بسیاری از زنان بین 30 تا 50 سال مبالغ بسیاری برای استفاده از بوتاکس برای لیفیت خود هزینه می کنند. در حالی که مطالعات هنوز تأیید نکرده اند که آیا این یک حرکت خطرناک است یا خیر ، و برخی از پزشکان می گویند که این کمتر ارزش دارد

بدون جراحی سینه ها را بزرگتر کنیم

بوتاکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *