کراتین ها, مقالات ورزشی

ترکیبات موثر برای مصرف کراتین

تک اندام : کراتین بهمراه دارچین,کراتین بهمراه کافئین

دارچین در جذب کراتین موثر است به طوری که جذب آن را ۲۰ دصد افزایش می دهد.

ترکیب کراتین با کافئین میتواند باعث افزایش عملکرد شما نسبت به مصرف تنهای کراتین شود.

کراتین با دارچین :

تا کنون میگفیتیم کراتین را با آب انگور مصرف کنید !! اما حالا دارچین گزینه مناسب تری برای ترکیب کرردن با کراتین است.دارچین در جذب کراتین موثر است به طوری که جذب آن را ۲۰ دصد افزایش می دهد و باعث تشدید خواص کراتین می شود شما میتوانید دارچین را با استفاده از شکر یا بهتر از آن عسل و با کراتین مصرف کنید تا هم درد مفاصل شما کاهش یابد وهم تاثیر کراتین بیشتر شود.

 چند خواص دارویی دارچین

 دارچین در درمان کم خونی،دردهای عضلانی و پایین آوردن تب موثر است
دارچین به صورت دم کرده همراه با چای مصرف می شود و در ساخت بسیاری از داروهای گیاهی کاربرد دارد.
دارچین پوست درختی است که تا ۱۰ متر ریشه کرده و برگ این درخت سبز سیر و دارای گل های به رنگ سفید است. پوست این درخت را کنده و معمولاً به صورت پودر در غذا یا چای از آن استفاده می کنند.
دارچین رمز جوانی است و مصرف روزانه آن انسان را سلامت نگه می دارد. ضعف کمر و پاها را از بین برده و کم خونی را درمان می کند.

کراتین با کافئین :

در تحقیقاتی‌ در تایوان مشخص شد که تنها مصرف یک دوز از کافئین (۶ میلی‌گرم به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن) باعث افزایش استقامت در تست دوچرخه ثابت شده است.در تحقیقات مشخص شد که هیچ کدام از این دو مکمل روی مقدار مصرف اکسیژن بیشینه تاثیری نداشته‌اند اما باعث افزایش ظرفیت ورزشی در افراد مصرف کننده شده‌اند.از این رو ورزشکاران میتوانند از مزایای ترکیب کراتین و کافئین با هم استفاده کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *